5 yabancı ülkede de gösterime girecek

5 yabancı ülkede de gösterime girecek

Yapımcılığını FFP Media adına Şenel İlhan’ın yapmış olduğu, dağıtımını CGV Mars’ın üstlendiği ‘Adanış Mukaddes Kavga’ filmi 11 Mart’ta gösterime girecek. İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Kalımlı İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan ve Arzu Özgür şeklinde yıldız adları kadrosunda buluşturan ‘Adanış Mukaddes Kavga’; Cenup Kore, Tayvan, İspanya, İtalya ve Japonya’da seyircilerle buluşacak.

‘Adanış Mukaddes Kavga’, izlenme öncesinde dövüş sporları ve aksiyon sineması hususunda derin bir kültüre haiz Tayvan, Cenup Kore ve Japonya’da büyük ilgi görmüş oldu. Filmin lisans anlaşması meydana getirilen bu ülkelerde gösterilecek olması beyaz perde çevrelerinde bilhassa dikkate kıymet bir başarı olarak değerlendirildi.

‘Adanış Mukaddes Kavga’, beş yüz senelik kadim bir mücadelenin hikâyesini konu alıyor. İstanbul’un Kurtarılışı’nden sonrasında yarısı asil ‘Julius Ailesi’nde, yarısı ise gizemli ‘Adanmış’larda kalan efsanevi haritanın çevresinde şekilleniyor.
Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.