Boluda Bolu Ses Getirecek

Okuduğunuz haber
KRİPTOLAR HAREKETE GEÇTİ

İl Müdürü İzzet Murat Görevine Başladı

Anasayfa   /    BOLU HABERLERİ    /    Kriptolar Harekete Geçti

Kriptolar Harekete Geçti

Türkiye ile birlikte Bolu'da ilginç gelişmeler oluyor.

BOLU HABERLERİ      28 Ocak 2018 - 03:53     4

Kriptolar Harekete Geçti

Son zamanlarda gelişen olaylarla alakalı Mahmut Alan değerlendirmelerde bulundu.

 

Ak Parti kurulmadan hemen önce sanırım 2000’li yıllarda yani Recep Tayyip Erdoğan’ın hapisten çıktığı 24 Temmuz 1999 tarihinden kısa süre sonra hocası olan Necmettin Erbakan ile yeni parti hakkında görüştüğü ve Erbakan’ın bunu kabul etmediği söylenir. Aynı şekilde BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile görüştüğü ve Ak Partiyi kurarak Amerikan vesayetine son vermek için ne derlerse yapacaklarını, güçlü bir Türkiye olduktan sonra da Amerika’ya dirsek vuracaklarını söylediği, Muhsin Başkanın ise cevaben “Fil ile yatağa girilmez, girersen ve dirsek atarsan fil seni ezer” dediği de söylenir.

 

Bu iki görüşmeden hareket ile şu an Türkiye Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan ciddi bir risk alarak mevcut vesayete onay verdi ve Ak Partiyi kurarak harekete geçti. Bu yaşananları esasında zaman zaman çeşitli ağızlardan dinlemişizdir ama en net Abdurrahman Dilipak bu süreci anlatmıştır.

 

İşte bu konuşmalar benim en büyük ümidim. Tüm hükümetlerde yapılanmış ve dünyanın tüm ülkelerinde varlık gösteren Fethullah Gülen yapılanması özellikle Türkiye üzerinde hakimiyet kurmak istedi. Daha doğrusu hizmetkarı olduğu emir aldığı Amerika’nın isteklerini yerine getirmek istedi. Türkiye’de kurulan hükümetlerin hepsinde de en karlı çıkan taraf Feto cemaati oldu. Ak Parti hükümeti zamanında İslami söylemler ile gücüne güç kattı. Ak Partili milletvekilleri Fethullah Gülen’i ziyaret yarışına girerek Türkiye’deki kurumlar ile vatandaş gözünde itibarını arttırdı. Bu gelişmeler  yaşanırken Başbakan Tayyip Erdoğan birkaç kez görüşse de Fethullah Gülen cemaatine mesafeli durdu. Sanki bir şeyleri biliyordu ve oyunu kuralına göre oynamak zorundaydı. Çünkü zamanı beklemeden Fetullah ve cemaatini halka anlatsaydı kimse inanmayacaktı. Feto cemaati pirincin içindeki beyaz taşa benzer. Baktığınızda sizin gibidir, hain olduğunu anlayamazsınız.

 

17-25 Aralık 2013 feto operasyonları ile Türkiye şok yaşamış ve yarısı montaj yarısı gerçek tapeler gündeme bomba gibi düşmüştü. Öyle bir algı oluşturmuşlardı ki Erdoğan’ı kesin indireceğiz gözü ile bakıyorlardı. Ak Parti içinde ki çürük elmaları kullanarak  Erdoğan’a operasyon yapmak istediler. Az kalsın başaracaklardı da ama Ak Partili vatandaşların sağ duyusu sayesinde atlattılar. Feto cemaati başaramayacağını anlayınca bu sefer de Bolu’da Karacasu’nun üzerinde bir otelde 34. Abant Platformunu düzenlediler. Şahsım olarak bu toplantıya giderek tepki vermiştim daha sonra bu toplantıda 15 Temmuz Darbe kararının alındığı ortaya çıktı. Darbe kararının alınması gayet normaldi çünkü zaten “Demokrasinin Türkiye Sorunu” başlığı yazılarak mesaj net şekilde verilmişti.

 

Türkiye sancılı bir sürece girmiş içeriden kurulan kumpas ve tuzaklar ile boğuşurken bir yandan da etrafını saran Amerika’nın güdümündeki terör örgütleri ile savaşmaktaydı. Çok geçmeden beyaz pirinç olan feto cemaati 15 Temmuz Darbe gecesinde gerçek yüzünü gösterdi ve silahsız Türk halkına ateş ederek 173’ü sivil 240 kişiyi şehit etti. Necip Türk Milletinin vakurlu duruşu sayesinde darbe önlendi.

 

Darbede feto ve avanesinin gerçek yüzünü en çok hisseden Ak Partili yöneticiler oldu. Tüm millet bu sebeple mücadelenin en büyüğünü ve en çetinini Ak Partili yöneticilerin vereceğini beklerken Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bir kaç samimi Ak Parti mensubu dışında diğerleri istenilen mücadeleyi veremedi. Yetmedi fetocuları aklayarak rant bile elde edenler oldu. Ben demiyorum Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar daha iki gün önce twitter sayfasında tweet atarak, “Maalesef Adana’da tuhaf işler oluyor. Feto ile iltisaklı kimi siyasiler yargı ve emniyet üzerinde baskı oluşturarak kendi şahsi iktidarını korumaya çalışıyor. Ne yazık ki bu ilimizde fetö mücadelesi kötürüm vaziyettedir” yazdı. Şamil Tayyar resmen Türkiye’nin sesi oldu.

 

Cumhurbaşkanın etrafı öyle bir örülmüş vaziyetteki kimse ulaşamıyor. Daha doğrusu feto mücadelesinde yaşanları anlatacak kimse görüşemiyor. Basın ise bir şekilde susturuluyor ve mantık dışı olaylar oluyor. Bunlara Bolu’dan örnekler verebiliriz. Bolu herhangi bir yer değil fetonun kalesi konumundadır. O kadar ki Fetö/pdy elebaşı Fethullah Gülen’in Abant’tan 70 dönüm arazi aldığı ortaya çıkmıştı. Bu Bolu’nun ne kadar önemli konumda olduğunun en büyük delillerinden biridir.

 

Feto cemaatine yakınlığını hiç saklamayan  Bülent Arınç Bolu ziyaretlerinde nedense hep bir tuhaflıklar zinciri oluşuyor. İmdat Aslan ile olan mahkemesine geldiğinde hiç kimse karşılamamış ama daha sonra mahkeme çıkışı Gölcük’te Ak Partili bazı siyasilerle bir araya gelerek yemek yemişti. Bu yemek Basında yer almadı. Normalde Ak Partili bir yönetici geldiğinde basın tarafından adım adım izlenerek kamuoyu bilgilendirilir.

 

Bu yılbaşı 31 Aralık gecesi ise bir ilginç ziyaret daha gerçekleşti. Gelen kişi eski başbakanlardan olan ve yine feto cemaatine yakınlığı ile bilinen Ahmet Davutoğlu idi. Abant yolunda konaklayan Davutoğlu’nun kimlerde görüştüğü muamma olarak kalırken yine bu ziyaret basında yer almadı.

 

15 Temmuz olmasaydı bunların hepsini belki normal karşılar ve "ne var bunda abartmayalım" diyebilirdik. Feto cematini daha anlamış değiliz. Nasıl yapılandıklarını, nasıl çalıştıklarını ve insanları haberi bile olmadan nasıl kullandıklarını anlamış değiliz.  Türkiye 2019 Başkanlık seçiminde giderken birçok önemli operasyonlara imza attı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararlı duruşu ile Rusya yakınlaşması Amerika’yı deliye çevirdi. Amerika elindeki son koz olan kriptoları kullanmaya başladı bile. Amaçları 2019’da kendi adamlarını Başkan yapmak. Ak Parti içindeki kriptolar fetodan aldıkları “Erdoğan’ı Başkanlıktan indirin” emrini yerine getirmek için var güçleri ile çalıştıkları aşikar.

 

Abdullah Gül ile Bülent Arınç’ın beraber hareket ederek Erdoğan’a karşı çalıştıklarını bilmeyen kalmadı sanırım. Ak Parti Milletvekili Şamil Tayyar’ın yazdıkları hafife alınmamalı ve kriptoların üzerine gidilmeli.

 

Bolu’da 9 İlçe, 12 belediye, bu belediyelerde 93 mahalle ile 487 köyü vardır. Feto yapılanması bilindiği üzere tıpkı devlet gibi yapılanır yani her mahalle, sokak ve köyde sorumlusu bulunur. Bu sorumlulara “imam” denmesi sinirimi bozsa da anlamanız bakımından yazıyorum. Buna göre bir hesap yaparsak en az Bin kişinin feto yapılanması ile ilgili ciddi ilişkileri ortada. Şu an tutuklu sayısının 200 veya 250 civarı olduğu belirtiliyor. Bu demek ki içimizde ciddi derecede kriptolar var.

 

Amerika son çırpınışlarını yaşıyor ve tek çaresi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı Başkan yapmamak. Bunu önlemek için “SUİKAST” dahil her türlü yolu deneyecektir. Saddam ile Kaddafi’ye yaptığı gibi itibarsızlaştırarak koltuktan indirmek ise en baş hedefi olacaktır. Bu noktada MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici durumu fark edip Cumhurbaşkanının yanında yer aldıklarını açıkladılar. Vatan Partisi Genel başkanı Doğu Perinçek bile HDP, CHP ve SAADET Partilerinden daha dik bir duruş sergileyerek Türkiye’nin yanında olduğunu açıkça belirtmiştir. Belirtmekle de kalmayıp Rusya ve Türkiye ilişkilerinde ki krizlerde araya girerek hemen çözüme kavuşturmuş, S400 füzelerinin alımında ise büyük rol oynamıştır.

 

Bu yazdıklarımı okuyan siz değerli vatandaşlarımız ve siyasilerimiz, feto öyle bir örgüt ki sizi bilerek veya bilmeyerek kullanır ve siz anlamazsınız. Size dolaylı yoldan nüfus eder farkında bile olmasınız. Ben yazımda kimseyi suçlamıyorum. Değerli yargı mensuplarımızın ve güvenlik güçlerimizin gece gündüz demeden verdiği mücadelenin boşa gitmesi ve şehitlerin kemiklerinin sızlaması en büyük ihanet olacaktır. Ailelerinden uzak dağda taşları yastık yapan ALLAH’ın aslanları teröre izin vermemek için can verirken bazı siyasilerin koltuk, makam, para ve kişisel iktidarları için Ülkeyi zora sokması kabullenemez. Eğer benim BABAM veya Öz Kardeşim bu vatana İHANET ediyorsa gereği yapılsın. Yapılmazsa ve ben bunu bilirsem, gereğini şerefli Türk Milletinin yapacağı gibi yaparım.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

Toplam 4 yorum yapılmış.

Geredeli
Abant Tv sutıuruldu her yer kripto kaynıyor.Meydan onlara kaldı.Herkesin hesabı varsa elbet Allahında bir hesabı var.
3 Hatfa önce
Nilüfer
3 Hatfa önce
FAHRİGÖKARSLAN
Abant tv yi de bu kriptolar susturdu! Şimdide satın alacaklarmış hainler! Artık sen ben bizim oğlan bolu yu peşkeş çekerler fetöcülere!
3 Hatfa önce
Sinan bolu
Müthiş bir yazı
4 Hatfa önce

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led