Mustafa Altındal Güven Tazeledi

Okuduğunuz haber
İMDAT ASLAN, KONGRE İPTALİ VE ABANT TV HAKKINDA KONUŞTU

Yaptıkları Yapacaklarının Teminatı

Anasayfa   /    BOLU HABERLERİ    /    İmdat Aslan, Kongre İptali ve Abant Tv Hakkında Konuştu

İmdat Aslan, Kongre İptali ve Abant Tv Hakkında Konuştu

İmdat Aslan öyle iddialarda bulundu ki inanamayacaksınız.

BOLU HABERLERİ      17 Ocak 2018 - 01:25     37

İmdat Aslan, Kongre İptali ve Abant Tv Hakkında Konuştu

Fetullah Gülen tarafından şahsına 98 dava açılan ve hala bu davaların bazılarından yargılanan ve Bülent Arınç hakkında suç duyurusunda bulunarak ceza aldıran, Abant Objektif programını yapan Abant Tv sahibi Mehmet Altun ile birlikte göz altına alınan İmdat Aslan Kamuoyuna bazı açıklamalarda bulundu.

 

Feto Mücadelesinden ne kadar rahatsız olan varsa benden şikayetçi oldu diye söze başlayan İmdat Aslan, “Hiçbir ücret almadan katıldığım ve 138 bölüm olan Abant Objektif programını Abant Tv’de yaptım. Bu programlardan rahatsız olanlar dışarıda kalan kriptolar başta olmak üzere bazı siyasiler çeşitli spekülasyonlar yaptılar. Bir kere 2009’dan beri fetö ile mücadele eden ve 25 yıllık birikimini elinin tersi ile iten, Highway’dan bana içi dolu 925 metre kare Rodi bayiliği ile açık çek teklif edilen, feto imamlarının cazip tekliflerini bir kenara iterek mücadele eden birisi olarak konuşuyorum.

 

Ben Türkiye Çatı iddianamesi ve Bolu Çatı iddianamesinde şikayetçi, tanık ve müşteki olarak ifade veriyorum. Zamanında feto ile mücadele ederken yanımızda görmediklerimiz şimdi ortaya çıkarak kendilerini gizlemek için böyle feto ile mücadele ediyoruz diye milleti inandırmaya çalışıyorlar. Beni inandıramazlar. Bunlarda ki rahatsızlık bu. Zerre kadar ilgim alakam olmayan Mehmet Altun operasyonuna ben nereden karıştırıldım?. Mehmet Altun televizyonda her şeyi söyledi. Fetodan yargılandığını söylüyorsun, işyerine kayyum atanmadığını söylüyorsun Abdullah Onurlu’nun. Zaten Onurlu hakkında her şeyi söylemişsin. Daha neyi fetocu yaparak para alacakmış. Her şeyi ile zaten yargılanıyor. Şantajda aracı olur mu yav. Bolu’nun tanıdığı latif Yıldız iş adamı. Onun dükkanında günlerce bu yapılıyor. Adamın şahitliği var. Reklam için aracı koydu bu adam beni diyor. Daha sonra da reklam parasını getirdiği zamanda diyor polis gelerek seri numarasını aldık diyerek göz altına alıyor. Bolu Emniyetine 18 kişi hakkında suç duyurum şunun için. Hiç biri il dışına çıkmadan 18 kişi Cumartesi, Pazar nasıl oldu da toplanarak şikayetçi olmaları ve operasyon için bir araya getirilmeleri çok şaşırtıcı. Bu adamların birbirleri ile ne iktisatlı ticari halleri var?. Geçmişte feto toplantılarına katıldı mı bunlar?. Onlara yardım ettiler mi?. Bunlar araştırılsın. Birde ben 3 gün öncesi ve 3 gün sonrası HTS (Telefon) kayıtlarını istedim. Zaten HTS kayıtlarına ulaşıldığında bu şikayetçi arkadaşları kim yönlendirdi?, kim organize ettirdi? Ortaya çıkacak. Özellikle Alaaddin Yılmaz’ın avukatı Fikret Çıracı’nın sahte hesaplar ile Ali Sefa Gerçekler ve Hikmet Çıracı hesaplarıyla aylar öncesinden bu operasyonun alt yapısını hazırladığını ben savcılığa şikayetimde bizzat altını çizdim. Fikret Çıracı kendi emelleri uğruna, bazı kendi iktisatlı irtibatlı halleri saklamak uğruna Alaaddin beyi yanıltaraktan hukukçu kimliğini bir kenara bırakarak yalan, sahte sosyal medya hesabı twitter ve facebook’ta hesap açıp bu operasyonların alt yapısını hazırlıyor. Bir avukata yakışır mı? bu. Kendi normal hesabından algı yapsın. Sayın Cumhurbaşkanımızı ve Başbakanımızı eleştirmisizdir. Devlet büyüklerini hakarete varmadan eleştiririz ama hakaret edecek ne haddimizedir nede öyle bir düşüncemiz olmuştur. Çünkü biz Devletçi ve Milliyetçi bir insanız. Feto ile beraber hareket ettiklerinde elbette ki eleştirmişizidir siyaset olaraktan. Feto ile mücadele eden benim yayınladığım bazı paylaşımlardan dolayı  fetocu olmam doğrumudur? Bunu söyleyen fetodan gözaltına alınanlardır” dedi.

 

Sözlerine şok iddialar ile davam eden İmdat Aslan, “Melih Demirci’nin çıkan tweetleri gibi bizim tweetlerimiz yoktur. Görevden alınan daha doğrusu istifa ettirilen Nurettin doğanay’ın en yakınındaki başkan yardımcısının bu gezicilerin ağzı ile tweetleri çıkmadı mı? ortaya, çıktı. Fikret Çıracı başta olmak üzere Alaaddin bey, Nurettin Bey bu tweetleri görmediler mi? de müdahale etmediler. Şimdi tutup da başkalarının paylaştığı şeyleri takip ediyorlar. Ben ak Partili değilim ama Feto mücadelesinde Tayyip Erdoğan’ın yanındayım. Bunu 2013’teki A haberde yayınlanan programdan beri bunu söylüyorum. Şimdi bunlar kendi pisliklerini, kendi yapamadıklarını, ihmalkarlıklarını, zafiyetlerini saklamak için böyle bir algıya gidiyorlar. Buradaki amaç, Feto Çatı iddianamesinde ki tanıklığımı itibarsızlaştırmak. Çünkü Bolu’da ki bir çok gerçek ortaya çıkacak. Son 01.12.2017’de Bolu Karaçayırda ki feto çatı davasında ki ifadem de bu şikayetçi olan bir çok ismi tutanaklara geçirttim. O rahatsızlıktan dolayı zaten bu operasyon düzenlendi. Mehmet Altun operasyonunun nedeni Çatı iddianamesinde ki ifadelerimdir.  Feto yöneticiliğinden yargılanan Belediye Başkanının eski avukatı, Fikret Çıracı’nında Başkanlık yaptığı Çağ Hukuk Bürosunun Başkanı, yani şu an sanık Erol Altuntaş’tır. Haberi olmadan üyelik yapıldığı iddiaları var. Yarın bir gün bunlarda gün yüzüne çıkacak. Bu konuyu da Cumhuriyet Savcılığından talep ettim, araştırılsın diye. Bir Milletvekilimiz Fikret Çıracı’yı şikayet etmesinler diye şikayetçileri engellemeye yönelik tavırları olmuştur. Bir milletvekili Yüksel Gültekin’i aramış mıdır aramamış mıdır? Yüksel Gültekin’e bir sorun bunu. O milletvekili de aynı derneğe üyemidir? değil midir?. Milletvekilinin üyelikten haberi var mıdır? Yok mudur?” dedi.

 

Biz gözaltına alındığımızda RTÜK tarafından Tv’den yayınların kopyası istenmeden ceza kesilmesi de çok ilginç bir detaydır diyerek iddialarına devam eden İmdat Aslan, “RTÜK önce ikaz eder ve bunu 3 kere tekrarlar. Sonra kayıtları ister ve ceza verir. Şahsım hakkında dava açan Alaaddin Yılmaz’ın şikayetlerine bağlı dava açılmamıştır, hatta birkaç tanesi ret olmuştur. Elimde şu an gördüğünüz evraklarda kanıtıdır. Bende Alaaddin Yılmaz’da şikayetçi olmuşumdur. Bu şikayetçi olmak demek yargılanıp ceza almış anlamına gelmez. Alaaddin Yılmaz bir ifadesinde İmdat Aslan’ın yargı içinden korunup kollandığını düşünüyorum ifadesi var. Bu ifade Yargı mensuplarını töhmet altına bırakmaktır. Yargı zaman aşımı var ve suç unsuru yok diyor. Yaptıkları şikayetler 5 sene önceki yazdıklarımdır. Yargı mensuplarının biraz yargıyı okuması lazım kardeşim. Sahte hesapla bu operasyonun alt yapısını hazırlamasını Bolu Barosuna, Türkiye Barolar Biriliğine ve Hakim ile savcılarımıza bırakıyorum. Bu adliye içerisinde bu insan nasıl barına biliyor. Bu iddia değil gerçek. Bir gazeteciye bu hesaplar benim diye de bir mesaj atıyor. Belgesi var bende” dedi.

 

Çatı iddianamesinde ki 2 saatlik ifadesinin perdelendiğini iddia eden Aslan, “Orada ki ifadelerim kimi rahatsız etti. Ağır ceza hakimi bilgilerinize başvuracağız buyurun konuşun dedi. Bende fetonun Abant’ı malikane yapacağını, Bolu’yu Dinler arası diyaloğun merkezi yapacağını, Abant’ın bir Kabe gibi ibadet yeri yapacağını, Highway ticari şirketinden sonra da Abant’ı da o şirkete bağlayarak Abant havzasını tamamen fetonun eline geçeceğinden tutun, 17-25 Aralık’tan sonra Bolu Belediye Başkanı başta olmak üzere diğer Belediye Başkanı adaylarının Highway’a gidip imamlar ile toplantılar yaptığını, giden Adnan Daylan’ın her üç siyasi partinin bir şekilde yararlandığını, benzin olaraktan, araç giydirme olaraktan vs. bunları hep tutanaklara geçirttirdim. Hala feto kriptolarının dışarıda dolaştığını iş yerlerine neden kayyum atanmadığını bunun da feto ile mücadelede yargıyı ve meniyeti töhmet altında bıraktığını sanki mücadele edilmiyormuş gibi bir havanın oluşmasına neden olduğunu hep tutanaklara geçirdim. Bu isimler tutanaklara geçip ortaya çıkmasını beklerken  basının haber yapmadığını gördüm. Bu arada Çatı iddianamesinde ifade verirken Erol Altundaş benim taraf olduğumu ve tanıklığımın kabul olmayacağını belirtti. Bende ‘evet, ben Devletin ve Milletin tarafıyım. Feto itlerinin tarafı değilim’ diye cevap vererek bağırdım. Burada Erol Altundaş’ın niyeti kendilerinin hala üstün olduğunu ve benden sonra gelecek tanıklara da korkutma amacı ile kullanmaktı. Ben bunu yemedim ve dik durdum. Mahkeme başkanı ‘İkinizi de cezaevine atarım’ dedi. Erol Altudaş ise ‘Ben zaten cezaevideyim’ diyerek fütursuzca cevap verdi. Sonra Polis tarafında evime getirildim. Ben polis arkadaşlara da  söyledim. Benim salonda olmam gerekiyordu. Şu an da ister istemez onlara hizmet ediyoruz, istedikleri oluyor dedim. Hala feto ile mücadele de fetoyu anlamış değiliz. Küresel bir istihbarat örgütünün yapılanmasında bahsediyoruz. Biz hala sığ adli işlememmiş muamelesi yapıyoruz. Tabi bu konuları söylemem bazılarının işine gelmiyor” dedi

 

 

Son operasyonda evim aranmadı diyerek ciddi iddialarda bulunmaya devam eden İmdat Aslan, “Evim aranıyor gibi yapıldı. Evimde sadece bir flaş bellek bulundu, bu nasıl bir ev aramasıdır. Fetonun iktisatlı ve irtibatlı kişilerini (Ömer Baday ve Adnan Daylan) 17 Aralık’tan sonra tespit edememiş olan bir emniyet yetkilisinin, Bolu’da herkesce bilinen bir kişinin benim evimi aramasında ki zafiyeti, usulsüz aramayı ben içime sindiremiyorum. Emniyetin içerisinde hala 17-25 sonrası bilgileri değerlendiremeyen birileri var. Belli birimlerde. 17-25 Aralık’tan sonra fetonun örgüt şeması elinizde hala siz kaçmaması için iş yerlerine kayyum atamamışsınız. Adli anlamda tedbir koymaşsınız. Adnan Daylan Ömer Baday hakkında emniyet Kom Müdürlüğü yurt dışı yasağı koyup mallarına da tedbir koysaydı bunların hepsi Bolu’da olacaktı. Bunlar zafiyettir. Bunların derhal görevden uzaklaştırılmaları gerekir. Siz beni itbarsızlaştırın ama benle birlikte Çatı iddianamesinde ki feto tanığını itibarsızlaştırıyorsunuz ve böylece bilerek veya bilmeden fetoya yardım ediyorsunuz” dedi.

 

ÇATI İDDİANAMESİNE İFADE VERDİM BANA OPERASYON YAPILDI

 

Çatı iddianamesinde bazı isimleri konuşmam ve fotoğrafları göstermem sonrası Mehmet Altun üzerinden bana operasyon yapıldı iddiasında bulunan İmdat Aslan, “Bu operasyonda ilk şikayetçinin Abdullah Onurlu olması bu isimin hala fetö çatı iddianamesinde yargılanıyor olması çok ilginçtir. Esas gözden kaçan bu. Mehmet Altun fetodan yargılanan birine nasıl seni fetocu yapacağım para ver bana dersiniz. Yargıya müdahale etmeme kaydı ile Bolu’nun her şeyi öğrenme hakkı vardır. Fetocuların yaptığı hiçbir şey tesadüf değildir. Mehmet Altun’dan şikayetçi olan Abdullah Onurlu’nun operasyondan 3 gün önce ve 3 gün sonra telefon kayıtları çıkarıldığında hangi il başkanı ile hangi meclis üyesi ile ne konuştuğu hepsi ortaya çıkacaktır. Operasyon sonrası şikayete gidenler birileri tarafından yönlendirildiği için gittiler. Bir çoğu ifade verdi ve bazıları şikayetçi değilim dedi. Sizi kim yönlendirdi cumartesi, Pazar hemen bir araya geldiniz. Hepsi neredeyse 3 veya 4 sene önceki husumetlerini dile getirmiş” dedi.

 

KONGREYİ İPTAL ETTİREN ALİ ERCOŞKUN DEĞİL

 

Cumhurbaşkanımızın özel kalemi ile 16 Aralık’ta Bolu’daki olayları ilettim. Evime arama için gelindiğinde masamın üzerinde cumhurbaşkanımıza yazdığım mektupta vardı, yarım kaldı tabi. 18 Aralık’ta Külliye’ye bir dosya gönderdim. 25 Aralık’ta da Ak Parti Genel Merkezinde 3 saat bölge koordinatörü il ve Hacı Turan ile görüştüm. Mustafa Ataş benimle görüşmek istemedi. Benimle görüşmemesinin sebebini çok iyi anlıyorum. Sebebi ileride ortaya çıkacak. Ben yine de Bolu’ya geldiğim gün hemen iadeli taahhütlü kendisine gönderdim. Bu flaş ve dosyada kongreyi iptal ettiren bütün her şey vardı. Zaten Doğanay da 26 sında çağrılarak dosya soruldu. İçinde gizli bilgilerde var. Cumhurbaşkanımızın Bolu’ya gelmesine 10 gün kala kamuoyunun tepkisini çeken ve Cumhurbaşkanını yuhalatacak Gölcük ihalesi vardı. Belediye Meclis üyesi olan Necip Çarıkçı’nın ortağı olduğu bir firmanın bu ihaleye girmesi vardı. Savcılık acil olarak bunları araştırmalı. Dikkat edin, benim şikayetçi olduğum kişilerin çoğunun Belediye meclis üyesi olması, eskiden fetonun yöneticisi olması ve hepsinin inşaat işi ile imar ile uğraşması tesadüf müdür? Bu  mümkün müdür?.  Yeni yapılacak sanayi bölgesinden arsa toplayanlar olması tesadüf müdür? Abdullah Onurlu’nun firmasına kayyum atanmıyor. Onurlu firması Feto çatı iddianamesinde ‘hala aktif olarak, babasından sonra bile aktif olduğu’ ifadesi ile yer alırken kayyum atanmaması düşündürücüdür. Bu, firmanın siyasi kanat tarafından kollandığını akla getiriyor. Ak Partide ve çevresinde o kadar inşaatçı dururken Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay beye hediye bir araç çıkması insanın aklına ne getiriyorsa benim aklıma da onu getiriyor. Bu aracı daha sonra Nurettin Doğanay satın aldım dedi ama o zaman neden facebookta 1. Araç teslim edildi diye paylaşım yapıp yargılanan bir insanla resim veriyorsun. Normal birisi olsan tamam ama sen Ak Parti İl Başkanısın. Daha sonra bir İl Binası yapılıyor. Bu binaya Onurlu Ticaretten (Ak Parti binasına malzeme indiren Onurlu Yapının aracının resimlerini gösteriyor) malzeme alınıyor. Ak Parti içerisinde bu kadar inşaatçı ve yapı market varken neden Onurlu yapı tercih edildi. Ak Parti Genel Merkezi 600 Bin tl gönderdi. Üzerine eklemesi gereken 900 bin tl gibi bir rakamı kimden aldı Nurettin Doğanay. Televizyonda bunu sordum. Çıkın Ak Partiden bu paraları size verenlere plaket verin dedim ama ses yok. Bu sessizlikte akla para nereden alındı sorusunu getiriyor. Ak Partiye wosvagen minibüs alınacak. Yönetimde o kadar insan varken, teknik anlamda bilgisi yüksek servisci arkadaşlar varken (Abdullah Onurlu ile Nurettin Doğanay wosvagen yetkili bayinde masada otururken fotoğrafını gösteriyor) Abdullah Onurlu ile Düzce’de neden araba pazarlığı yapıyorsunuz?. Neden bir Ak Partili yönetici değil de Onurlu var. Biz bunu Abant Objektif programında gösterdik. Bunların hepsi normal mi? Ak Parti il Başkanlığına gelen çiçekleri yine Abdullah Onurlu alıyor. Nurettin Doğanay 3 Bin istiyor Onurlu 5 Bin veriyor. Manyak mı? Onurlu. Başka adamı kalmadı. Bir Ak Parti İl Başkanının böyle ilişkileri onlara üzeri kapalı bir korumadır ve bu adam benim himayemde algısı oluşturur. Biz Nurettin Beyi uyardık. Ak Parti İl binasını Cumhurbaşkanına açtırıp zaten Bolu’da muhalefet olanlara feto sermayesi ile yapılan Ak Parti İl binasını açtı algısı oluşturacaklardı. İl Başkanının çatı iddianamesinde adı geçen biri ile birlikte olması Cumhurbaşkanımızın aynı şekilde çatı iddianamesinde yargılanan biri ile aynı resimde olması gibidir. Bu normal midir? Çatı iddianamesinde Onurlu fetö sermayesi diye geçiyor. Ak Parti İl binasına alınan malzeme bu sermayeden. Abdullah’ın yaşı bellidir. Babası vefat ettikten sonra iş yeri açmamıştır. Cumhurbaşkanımızın Bolu’ya gelmemesi çok iyi oldu. Bolu özlemişti ama Bolu’da Alaaddin Yılmaz’a tepki gösteremeyenler Cumhurbaşkanımıza tepki gösterecekti ki bu Bolu için iyi olmayacaktı. Yani ben bu bilgileri Cumhurbaşkanımıza ilettim ve kendisi de derhal kongreyi iptal etti. Ali Ercoşkun ‘Cumhurbaşkanımız ile ben konuştum o yüzden iptal edildi’ demişti. Görüştüğü doğrudur fakat Cumhurbaşkanımız dosya sonrası Ali Ercoşkun’u arayarak dosyadaki bilgileri sordu. Ercoşkun’da ‘evet doğru efendim’ dedi. Cumhurbaşkanımız ‘o zaman siz neden bana iletmediniz’ deyince Ercoşkun, ‘Mustafa Ataş’ı aşamadık efendim’ demiş. Cumhurbaşkanımız ise ‘Başlayacağım sana da Ataş’a da’ diyerek telefonu kapatmış. Bunların hepsi doğrudur. Yalan diyenle yüzleşirim” dedi.

 

İmdat aslan sözlerini sonlandırmadan önce, “Benim 138 programımdan kim rahatsız oluyorsa o kşiler bana suikast düzenlenecek. Bana birçok bal tuzakları konuldu ve birçok tuzağa çekilmek istendim. Hiçbir zaman tuzağa düşmedim. 3. Şahıslar üzerinden bana operasyon yapılmasını kabul etmiyorum ve yasal olarak tüm haklarımı arayacağımı herkes bilsin. Görevinizi ihmal ederseniz Devlet hesabını sorar” dedi.

 

İmdat Aslan ilerideki birkaç gün içerisinde yine bir açıklama yapacağını belirtti. Şimdi bu iddialara tarafların cevap verip vermeyeceği merakla bekleniyor.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

Toplam 37 yorum yapılmış.

Gazali
Buraya yapılan yorumlar belgeli de iş yorumcu. Bunları sorup doğrusunu öğrenmek hakkımız İmdat beyi hiç bir gazete yazmıyor siz imkan vermişsiniz sağolun ama hakkındaki iddialarda vahim hele ki reise hakaret 17/25 Aralık Gezi olayları... Varsa belgelerini yayımlayın gerçeği öğrenmeye hakkımız var size güveniyoruz
1 Ay önce
Kapak
Ne dersin imdat efe di şiştin mi Nurettin Doğanay il Başkanı oldu tekrar Ne oldu hani foyan çıktı ortaya Dosya mosya diyeceğine kendi dosyalarını düşün sen Sana kim inandı ki zaten üzülme boşuna Ama devam et gülmek de gerekir ara ara
1 Ay önce
Sinan bolu kardeşim
Nurettin Doğanay il Başkanı atandı.Meğer anlattıkları hikayeymiş İmdat abinin.Herkes yer belki reis yemez.Haberi yok mu sandın onun reise ettiği hakaretlerden. Hani şöyle böyle olduydu ne oldu.Kimse muhatap bile almaz onu
1 Ay önce
Sinan bolu
İlk yorumundan son yorumuma kadar negatif yorum yapan açlar, aynı kişi yada kişilersiniz. Bu adam ipliğinizi pazara çıkardı. Büyük geçmiş olsun. Yaşa imdat aslan .çok yaşa. Yalaka çıkarcı basına kapak olsun
1 Ay önce
Boşversene Aslan
Tanju Özcan'ın babasına Alı Ercoşkuna bile FETÖ iması yapan birisin...Şimdi diyon ya Alı Ercoşkun aradı falan. Fehmi beyle de aran iyiydi bir ara cemiyette poz veriyordun Fatih Metin ziyarete geldiğinde sayın bakanımız geldiler diye şişiniyordun İşine geldi mi bakanım başkanım valim vekilim sonra sallamaya devam
1 Ay önce
Sevilay Yılman Bolu'yu ele almış
1 Ay önce
Sevilay Yılman diyor ki
ŞANTAJLA KASASINI DOLDURAN GAZETECİLER: İnşallah devamı gelir bu operasyonların. Zira son günlerde FETÖ üzerinden şantajla kasasını dolduran gazetecilere ilişkin çok iddia var ortalıklarda. Bu iddiaları ortaya atanlar da yenilir yutulur tipler değil.
1 Ay önce
Mesajı okuyalım okutalım
Telefonda kendisini Polis, Savci, Asker olarak tanitip, ADINIZ VEYA BANKA HESABINIZ FETO/PDY TEROR ORGUTUNE KARISTI, diyerek para veya altin isteyenlere inanmayin. www.asayis.pol.tr B002
1 Ay önce
Alışkanlık
Adliye Hastane Pastane insan da alışkanlık yapar
1 Ay önce
Belgegeçer
Reklam işlerine dair bir belgen var mı hani ön sözleşme falan.Kim verir 55 kağıdı... Daha genel soyayım bu anlattıklarına dair belgenin var mı.Belge bizzat sen misin yoksa. 2009 dan beri bilirmiş de bayiliği bana vermeleri gerekir diyen kimdi Herkes herşeyin farkında sen anlat bir ara dinleriz herkesin işi gücü var boş gezen yok
1 Ay önce
Demir Demir
Türkiye'de hukuk varsa bu açıklamayı okuyan Savcı olur-okumaz gereğini yapacak Ak kaşık süt kaşık ortaya çıkacaktır Ak Parti de uyuyor bu adam neci ki reise namuzsuz, hırsız diyen Bilal oğlan diye dalga geçen ağız dolusu hakaret eden kişi kalkmış reise dosya yollamış da.Sen al o dosyayı hatıra diye sakla.Sana kim inanır Kadir İnanır Ak Parti de reiste senin gibileri 100 km den tanır
1 Ay önce
Ozan
Ee savcılık Emniyette sana operasyon çekti öyle mi. Evin aranmadı aranmış gibi evrak düzenlendi öyle mi. Yeter artık.Bu kadar insanı karaladım yetmedi sıra Emniyete savcılara geldi. Fazla abarttın bu kadar insanı karalamak senin haddine değil.
1 Ay önce
Farik
Bu açıklama bu adamın elinde patlar Kendini aklama çabası çok basit ve ucuz mantık Bakalım Adliye ne diyecek
1 Ay önce
Mangal
Lafa geldi mi mangalda kül bırakmıyom Belediye Başkanına bir sürü hakaret sonra beraber oynamalar pasta kesmeler.İbraam Özçimen valiye es ama dizinin dibinde poz ver çay iç.Zehtaroğlunu öv göklere çıkar.2013 başına kadar büyük FETÖcü Fetin in bayiliği...Reise ne hakaretlerin türbana Rabiaya.Seni çözmek zor inanmak zor
1 Ay önce
Dizi film
1.komik açıklamalarını dinledik Devamı varsa anlatta gülelim Araştırmacı gazeteci yazar televizyoncu esnaf iş adamı büyük düşünür sayın Aslan.Herşeyi düşünmüş de Altun beyin reklam para muhasebe işlerini düşünememiş
1 Ay önce
Yılmaz
Hakkındaki iddialardan aklanmadan nasıl konuşuyor ki bu kişi. Ne yani o kadar emniyet hakim savcı buna bedava yere mi operasyon yaptılar.Hala bir sürü kişi suçluyor. Bu açıklamaların kendisi bir sürü suç barındırıyor zaten. Ben şu kadarını belirteyim adliye belki geç işler ama net işler.
1 Ay önce
Kinlenme
Senin Çıracıya olan iftiraların senin gerçek yüzünü ortaya sermesinden ve dur bakalım deyip şovuna engel olmasından. Kabul et çetin cevize çattın. Seni muhatap alan biri çıktı sonunda ama aynaya bak demesi yetti demekki
1 Ay önce
Vatansever
Savcı çekindi dosyamı almadı biz seni ararız dedi sonra hala aramadı diyordun iftira ediyordun Ne oldu o dava. Yine televizyon da atıştırdın HSK Başkanı ile çok iyi görüşürüz diye askerlik arkadaşın gibi Yine hani senin bir ekinin vardı nerde o ekip merak ettik
1 Ay önce
Komik
Konuştukça batmak daha çok konuştukça batmak buna derim işte...ya seni kim takıyordu ki şimdi kim dinlesin seni Sonra bir diğer konu sen nesin ki sana suikast olsun Maksat şov üstüne şov yapmak
1 Ay önce
Sinem
Evim aranmadı aranıyor gibi yapıldı ne demek anlayamadım. Arandı mı aranmadı mı aranıyor gibi yapıldı derken sana kıyak mı geçildi nedir yani.
1 Ay önce
Çelişki
2009 dan beri FETÖ ile mücadele ediyordun da 2013 ün başlarına kadar Rodi bayiliğini bilmeme rağmen ne sürdürdün pas tatlı geldi tabi.Ne çelişki be.Geriniyordun gazetelerde vergide 42 yim diye.Sonra bu hainler 17 Aralık'ta hükümete darbeye kalktığında pek hoşuma gitmiş gibi.Reise hakaretlerin ortada hiç ağlama
1 Ay önce
Nazik
Abant tv ye atıp tutardın eskiden para karşılığı anlı yayın yapıyor falan.Kanal aynı sahibi aynı değişen birşey yoktu değişen neydi de kanka oldun sahibiyle birbirinizi pohpohlayıp duruyordunuz.RTÜK ten başka izleyen yoktu zaten
1 Ay önce
İmkat
17/25 Aralık'ta göbek atttın gezi de de öyle 15 Temmuz'da ortada yoktun nesin ki sen vatan-millet diyen insan meydana çıkar göğsünü siper eder.Tabi sen farklısın çok önemli bir insansın ya
1 Ay önce
Meraklı
Adam fetöcüydü firmaya madem kayyum atanması gerekiyordu da ne diye firmanın satışları artsın diye reklam almaya kalktı senin bu program ortağı bunu çözemedim.Keşke alma diyendin.Tabi senin nerden haberin olacak değil mi.Bu televizyon kimden almış ki şimdiye kadar 55 bin liralık reklamı...
1 Ay önce
Mustafa
Kerameti kendinden menkul bir adam...Bolu halkını çok güldürdün Allah da seni güldürsün
1 Ay önce
Sinan bolu
Adam gibi adamsın , şahsen tanışmışlığımız yok lakin vatanın senin gibi dimdik çıkarsız menfaat siz evlatlara ihtiyacı var. Sonucu ölümde olsa eğilme, sen ve senin gibi vatanseverler sayesinde yürüyo bu gemi. Hepsinin ne mal olduğu belli, hepside sıranın kendine geleceğini bildiği için debeleniyo. Veto denen o.ç dan ve mahdumlarından biran evvel devletimizin sıyrılması lazım. İdam ŞART. Yoksa işimiz zor
1 Ay önce
Nilüfer
Vay be sen iptal ettirdin kongreyi Ak partiye davaya gönül verenler neredesiniz sizinde merkeze ileticek dosya klasörleriniz yokmu nasıl bir oyuna geliniyor. Ha ne olursa olsun 17/25 Aralık'tan sonra kim kimler ismini söylemeye tenezzül etmediğim ( Amerika daki) şahsa yardım veya başka türlü destek olduysa yok olsun inşallah.
1 Ay önce
xman
yorumlara bakıyorumda fetöşler iyi zıplıyor..
1 Ay önce
Kafkas
çatı davasında acaip bilgiler verdin kimse yazmadı...birlikte yayım yaptığın program ortağının para aldığı iddia edilmişse seni ne bağlar...Ne bileceksin adamın para istediği iddiasını.
1 Ay önce
Kwmal
ASLAN MÜCADELENİZİ TAKTİR EDİYORUZ SESSİZ ÇOĞuNLUĞUN SESİSİNİZ
1 Ay önce
oğuz can
sen neymişsin be imdat bey helal olsun size boluda bi kaç prmak basılacak nokta var sayın reis sizi kale alıyor demekki o meseleleri de hallediverin size zahmet malum siyasiler bir işe yaramıyor idareci ve mülki amirlerde gerek yk
1 Ay önce
BOZUK
Sana gazetesini açan rahmetli Rujhat Avşar'a ağza alınmayacak hakaretler den, şimdi haber yapması için yanaştığın Kamuran Alagözoğlu'na eşcinsel diyen, şimdi şahit tuttuğun Av.Yüksel Gültekin'e şerefsiz diyen sendin.Yemezler.
1 Ay önce
dernek
Sen Gazteciler Cemiyeti'nin İl Özel İdareye ödenmeyen kirasını bir anlat önce.Hangi Vali zamanında ödedin nasıl ödedin.Genel Kurulları nasıl topladın kimin haberi oldu imzalar nerde...Daha onun hesabı duruyor benim bilidğim
1 Ay önce
soru
Sen Necip Fazıl Kısakürek'e bile dil uzatmış bir adamsın...Sen aynaya bak şu linki bir oku bakalım http://www.memleketimbolu.com/haber/5637/utanmazligin-bu-kadari
1 Ay önce
hakan
sen değil miydin Reis'e namuzsuz diyen, 17/25 Aralık ve Gezi Darbelerine destek veren, sen değil miydin 15 Temmuzda milet canını ortaya kaçarken bir yerlere tüneyen sen değil miydin FETÖ. abisi Rodi'nin eski bayiisi
1 Ay önce
AKLAN
AKLAN DA GEL ASLAN'ım...HERKES SENİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR.KONGREYİ İPTAL ETTİRMİŞMİŞ SEN KİMSİN Kİ...AK PARTİ SENİN LAFINA BAKARAK KONGRE İPTAL EDİYORSA BATMIŞ DEMEKTİR. ÇOK YANAŞTIN DA ÇAYCI BİLE OLMAZSIN HAYDİ BAŞKA KAPIYA...
1 Ay önce
Sinbad
Herkes kanalizasyondan çıkma kanatlı ped, kendisi sütten çıkmış ak kaşık.
1 Ay önce

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led