Ufuktan Yiğit Usulsüz Dinlemeden Ceza Aldı

Okuduğunuz haber
ÇAKICI'DAN ÖNEMLİ MEKTUP

Çatı Davasında Tahliye

Anasayfa   /    Türkiye    /    Çakıcı'dan Önemli Mektup

Çakıcı'dan Önemli Mektup

Kırıkkale F tipi cezaevinde yatan Alaattin Çakıcı'nın yazmış olduğu mektupta bir asırdır ülke üzerinde  bay pas yapılmaya çalışıldığını ifade etti.

TÜRKİYE      31 Ocak 2018 - 22:44     0

Çakıcı'dan Önemli Mektup

Kırıkkale F tipi cezaevinde yatan Alaattin Çakıcı’nın yazmış olduğu mektupta bir asırdır ülke üzerinde  bay pas yapılmaya çalışıldığını ifade etti.  Çakıcı Ergenekon Davasının Silivri de ki Mahkemesinde  yerli ve  yabancı basının bulunduğu mahkemede, Hurşit Tolon, Doğu Perinçek, Tuncay Özkan, Mustafa Balbay, Veli Küçük ve diğer sanıkların önünde 4.5 saat konuştuğunu  ve “bu gün  1960, 12 Mart, 12 Eylül ve 28 Şubat’ı yaptırmak isteyenler sizlere bay pas yaptırmak istiyor , yarın onların dediği olmazsa size bay pas yapacaklar” dediğini ve bunları derken de mevcut iktidarı ifade ettiğini yukarıdaki isimlerin ve o gün ki basın mensuplarının bu sözlerine şahit olduğunu, sözlerinin bir kısmının medyaya yansıtıldığını ve yukarıda bahsettiği sözlerin medyada geçmediğini fakat Mahkemenin Kamere kayıtlarında mevcut olduğunu ifade etti.

 

Çakıcı bu sözlerinden sonra aynı gece İzmir Kırıklar F tipi cezaevine döndüğünü ifade etti.

 

Çakıcı’nın Mektubu

 

KAMUOYUNA SAYGILARIMLA ARZ EDERİM.

 

Tam bir asırdır tamamlayamadıkları ülkemizin üzerindeki bay pası , Ergenekon Davasının Silivri Mahkemesi’nde 15 Temmuz’dan 4,5 sene evvel yerli ve yabancı basının mahkemede, Başta Hurşit Tolon, Doğu Perinçek, Tuncay Özkan, Mustafa Balbay, Veli Küçük ve diğer sanıkların önünde dört buçuk saat konuştum.

 

Bu gün 1960, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat’ı yaptıran merkez, size şimdi bay pas yaptırıyor, yarın onların istedikleri olmazsa o zaman size bay pas yapacaklar. Bunları derken mevcut iktidarı ifade ettiğimi, bu yukarıdaki isimler tüm o gün ki basın mensupları bu sözlerime şahittir.

 

Bazı sözlerimin bir bölümü medyaya yansıdı, ama yukarıda bahsettiğim sözler kayıtlara geçmedi ama mahkemenin kamera kayıtlarında mevcuttur. Bu cümlelerimden sonra aynı gece İzmir Kırıklar F Tipi cezaevine döndüm.

 

Devletin 50 yıldır içine bir virüs gibi enjekte edilerek, her yıl devletim tüm birimlerin giderek büyüyen, adı paralel devlet olan ABD’ye göbekten bağlı yerli bu vatan hainleri, 15 Temmuz’da ülkemizi kan gölüne çevirerek, Aziz Milletimizin, Vatan sever subaylarımız, Şerefli devletine bağlı polis teşkilatlarımız, milletimizle birlikte yerli  vatan hainlerini ABD ve siyonist üst akla şok yaşattığını dünyanın bütün devletleri bilmesine rağmen, ülkemizde coğrafyamızda ve İslam dünyasındaki katliamlarına halen devam etmektedirler.

 

Libya’yı , Filistin’i, Suriye’yi, Irak’ı, Afganistan’ı paramparça eden, ABD ve onlarla yola çıkmış haçlı ortakları, insanları barış ve adalet getireceğiz diyen, küresel üst aklın patronları olan siyonistler, İslam coğrafyasındaki vatanlarına ihanet eden hainleri kullanarak, onların üzerinden Müslümanları, birbirine kırdırdığını hala göremeyen, gözleri kör olmuş kulakları duymayan , beyinlerinin oto kontrol merkezine hükmedip  dillerini de şeytan adına konuşturan bu gafillerin, Rabbim ya kalplerini mühürlemiş yada hainliklerin haz duyan uşaklığı ve başka devletlere itlik yapmak vatan hainliği değil de nedir?

 

Fırat kalkanı operasyonundan evvelde yine kaleme aldığım bir yazımda, Kuzey Irak’tan Kuzey Suriye’den, ABD’nin 250 bin kişilik düzenli ordu oluşturacağını dile getirmiştim.

 

Afrin harekatından evvelde mutlaka Afrin’e Devletimizin bekası için bir askeri harekatın olması gerektiğini bazı haber sitelerinde paylaşmıştım, iki ay sonra Afrin operasyonu gerçekleşti.

 

Dünyaya şok yaşatan sayın devlet başkanımız için, bit Türk yiğit evladı dünyaya milli birliğimiz için ülkemizin güvenlik sorunu olan sınır ötesi harekatını ordusuyla ve milletiyle birlikte bu sınır ötesi angajman kuralları gereği yaptığını,  aslında dünya bilmektedir.

 

Küresel üst aklın ülkemizde ve orta doğudaki kurdukları oyuna çomak sokan sayın devlet başkanımıza şunu hatırlatmak isterim.  Siz dünyaya şanlı ordusuyla aziz milletiyle meşru müdaafa hakkımız olan  bu operasyondan sömürgeci üst akla resti çektiniz lüften yolunuza devam edin.  İç politikada enerjinizi neden harcıyorsunuz,  niçin onlarla muhatap oluyorsunuz. Batının zaten istediği Afrin’den sonra Suriye’nin Sınırlarımız olan kuzey doğusunu  ve Kuzey Irak’ta operasyonları engellemek için bazı  fitnelerle sizleri polemiğe sokmak enerjinizi ve dikkatinizi iç politikaya yönlendirip kendi kurdukları oyunu Ortadoğu’da devam ettirmektir.

 

Bölücülerin dışında vatanseverim diye bir partinin lideri millet kavramından bahsederken tarihi inkar eden bu gafile şunu hatırlatmak isterim.

 

Selçuklu, Osmanlı  ve Türkiye Cumhuriyeti birbirinin külleriyle oluşmuş, kutlu bir milletin tüm milliyet severler tarafından kurulduğunu bilmiyor mu ?

 

1856 islahat fermanıyla birlikte Ahmet Cevdet Paşa’nın hazırladığı  adli mecelleyi incelemiş olsa tüm Osmanlı etnik unsurlarına din ve milliyet gözetmeksizin hepsine birlikte osmanlı vatandaşıdırlar, adliye mecellede  kanunen güvenlik atlına alınmıştır. Tüm vatandaşlık kavramının üst kimliğinin adı millettir.

 

Bu zaat tüm siyasi hayatı boyunca iktidar olabilmek için batının ağzı ile konuşup ülkemizin her zorlu sürecinde provokatörlük yaptığı bilinmektedir. İblis İmana Gelir mi ?

 

Bayrak indirilmesini gündeme getirdiğini medyada izledim, ben gerekirse on bin şehit feda eder o bayrağı indirtmem diyor. Bu milletin evlatları kişiye değil sadece vatanları için feda ederek şehitlik mertebesine talip olanlardır. Evet aynı parti içerisinde gerçek Atatürkçüler gerçek vatan severler gözünü kırpmadan, aziz topraklarımız için hiç düşünmeden, şehadete koşarlar. bu yer cücesi vatanını o kadar seviyorsa memleketleri de dağlardaki teröristleri düze indirip kolluk kuvvetlerine teslim ederlerse o zaman şehitlerin ismini ağzına alabilir. Sayın Devlet Başkanımızı sevmeyebilir başkalarını da sevmeyebilir. Ölçü devletin bekası söz konusu olunca

 

Fitne çıkarmak şeytanın dünyadaki temsilcisi siyonizim, İslam’ın ve insanlığın düşmanı olan haçlı zihniyete ABD’ye hizmet etmek değil de nedir ?  Milliyetçilik kavramından bahsediyor ona sorarım; Sen hangi millet mensupsun  ? Bu kutlu milleti ağzına alma. Bu süreçte değil adam olsan, topran bütünlüğüne bayrağa Ulu Önder Atatürk’e kalbi gönül vermiş olsan, Bu süreç fitnelik süreci değil.

 

Seçim süreci başladığı zaman ahlaki kurallar içerisinde herkez herkesin kucağındaki taşları dökebilir. Bak Kemal bey aklını başına al evvel sana mecliste bir yumruk atıldı, seni günahım kadar sevmememe rağmen TBMM içinde tokatlandığın için bu Tokat Kemal Kılıçdaroğlu’na değil %25  oy verenlere atılmıştır.  Tepki gösterdiğimi biliyorsun? Sana oy veren %25 in ,%22’nin gerçek vatansever olduğunu bu aziz millet bilmektedir, %3’te senin gibidir, Lütfen akıllı ol, Sana haddini bildirmek çok zor bir şey değil inan. çok zor bir şey değil. “Alattin Çakıcı’nın” bu sözüne kulak ver orta doğu yanıyorken sesini kes gerçekten vatanseversen hepsini yen, bu ülkenin inananlarını birbirine düşürmeye çalışma.

 

Tabanından asla şüphe etmediğim yeni kurulan bir partinin lideri olan Sayın hanımefendi Milletimiz bu zorlu süreçte aynı ağzı konuşurken siz neden kemal efendi gibi konuşuyorsunuz nerede senin milliyetçiliğin, önemli olan bu zorlu süreçte sözde değil  gerçek anlamda devletimizin yanında olmak bir ülkücünün vazgeçilmezidir, sizde sayın Bahçeli’yi seversiniz sevmezsinin kimse kimseyi sevmek zorunda değil, sayın bahçeli bu zorlu süreçte doğru olanı yapmaktadır, çünkü onun için önce vatan, ben kimsenin yalakası değilim.  Kimseye de yalakalık yapmam, kişi doğruyu konuşuyorsa doğru olanı konuşmak adam olmanın gereğidir. Kemal efendi ve siz hükümete yüklenmekle bir yerlere mesajımı vermek istiyorsunuz? lütfen gerçekten vatan sevdalısıysan vatan söz konusu olunca ağzınızın terazisine sahip olun. şanlı ordumuz ülkemiz ve coğrafyamızda devleti için azimle düğüne gider gibi şehadede talip olmuş, onların morallerini kimsenin bozmaya hakkı yoktur. ve de güneydoğuda terörle mücadele eden polis teşkikatlımızın moralini bozmaya çalışıyorsun bu aziz millet ordusuyla milletiyle kenetlenmişken iktidar olabilmek için bu kutlu mücadeleyi başlatan siyasi kadroya dil uzatmak değil yanında olmak gereklidir. Türk tabipler birliği, İşid, pyd , ypg , Suriye’de çoluk çocuk katlederken yıllardır Filistin yok edilmeye çalışılırken 39  yıldır Afganistan’da batılılar tarafından birbirine kırdırılan milyonlarca 39 yılda ölen insanlar için neden Amerika’yı İsraili emparyalizmi Avrupa birliği’ni, Pkk’nın 34 yılda ülkemizde büyük şehirlerde masum insanları katletmelerini çocuk, yaşlı , kadın ihtiyar demeden bir gün tenkit bile etmediler. Savaşa hayır demesini biliyorlar Ankara’da ve İstanbul’da patlatılan bombalardan dolayı yüzlerce insan öldü doğuda 34 yıldır kirli bir savaş için vatanlarına ihanet eden bölücü hainlerlen ilgili,  onlar vatanlarına ihanet eden Çoluk Çocuk öldüren terörist cümlesini hiç bir dönem kullanmadılar, birde tabip olacaklar. Bir pkklı terörist öldüğü zaman üzülen insanlık adına yemin etmiş bu tabipler birliği denen teröristler tarafından öldürülen mahsum insalar için asker ve polis için üzülmüş olsalar bu güne kadar herhalde bir birdiri yayınlardılar. Sayın Devlet başkanım size bir Türk yiğit evladı dünyaya kafa tuttu. tarih seni asla unutmayacak cümlesini ifade etmiştim lütfen siz iç politikadaki porvakasyonlardan dolayı sinirlenip onlarla muhatap olmayınız. Sahada kazanılan masada kaybedilebilir, askerimiz sahada sizde diplomatik bütün arguvanları devreye sokarak masada da kazanmanız elzemdir. 80 milyonun duası sizinle ve onumuzla birlikte olduğunu biliyorsunuz,  bu kararlı tutumunuzdan dolayı Rabbim yanınızda olsun, bu satırları kaleme alırken  Alaattin Çakıcı kimsenin adamı değildir. Yiğidin hakkını yiğide teslim etmek bir erdemdir. Sayın devlet başkanım Lozan’ın bu anda gündeme gelmesi bu zorlu süreçte fayda getirmez, Lozan Türkiye’nin tapusudur çünkü dünya milletlerinin Türkiye Cumhuriyeti’ni milletler cemiyetine alınması bir tapunun belgesidir. Lozan’da istediğimiz tam alamadığımızda bilinmektedir. %70 Başarı %30 la savaştan çıkmış yorgun bir milletin nefes alması için %30’da taviz verilmiştir, buda doğrudur, Lütfen size laf atmalara bu süreçte siz cevap vermeyiniz. Onların seviyesine inmeyiniz, sizin adınıza ve Türk milleti adına birileri cevap verir. Sizi dünya izliyor İslam dünyasının gözü kulağı sizin üzerinizde, dünya coğrafyasındaki sessiz toplumlar dikkatle sizi izliyorlar, her kara denizde anlık anlık tepki gösterir, sinirlerine hakim olamaz , ama siz devlet başkanısınız, lütfen sinirlerinize hakim olunuz. Bu millet ve İslam dünyasının ümidini kırmaya da hakkınız yok,El Hak adına yola çıkmışsın sahibi rabbimdir. Siz onun ipine sarıldığınız sürece o sizi asla bırakmaz, Cenabı Allah sizin ve iman etmiş aziz milletimizin ve İslam dünyasının yanında olsun. Şahsınıza aziz milletimize bölücü olmayan her etnik mozaiğe  saygılarımla arz ederim.

Etiketler

#çakıcı

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led