Milli Eğitim Bunu Yaparsa Olur mu

Okuduğunuz haber
ASLAN ÇIRACI HAKKINDA ÇOK SERT AÇIKLAMA YAPTI

Fahri Tetik'e STK'lardan Büyük Destek

Anasayfa   /    BOLU HABERLERİ    /    Aslan Çıracı Hakkında Çok Sert Açıklama Yaptı

Aslan Çıracı Hakkında Çok Sert Açıklama Yaptı

Açıklamalar sertleşerek devam ediyor.

BOLU HABERLERİ      27 Ocak 2018 - 01:41     99

Aslan Çıracı Hakkında Çok Sert Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde Fetö/pdy mücadelesinin önemli ismi İmdat Aslan açıklamalarda bulunmuş ve akebinde Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz'ın avukatı Fikret Çıracı şahsına hakaret edildiği gerekçesi savcılık kararı alarak haberi kapattırmıştı.  Fikret Çıracı daha sonra İmdat Aslan hakkında açıklama yapmış yaşananları anlatmıştı. Bu soluk kesen haberler İmdat Aslan'ın açıklaması ile devam etti.

 

İmdat Aslan'ın yaptığı açıklama aynen şu şekilde;

 

BAŞKANIN AVUKATI HEZEYAN İÇİNDE

 

Dün FETÖ aleyhinde ağızlarından tek kelime çıkmayanların bugün dillerinin çözülerek açıklama yapan, saldırıya geçenler ile esasında  muhatap olacak ve ciddiye alacak değilim.

 

Benim FETÖ ile mücadelem yargı kararları ve emniyetteki arşivdeki ifadelerimle tespitlidir.  Mücadeleden kaçanların bu ifadelere zamanında katkı sağlamayanların yüreksizlikleri de aynı şekilde tescillidir.

 

FETÖ güçlüyken elini taşın altına koymayanların bugün bunu anlamasını beklemek nafile bir beklenti olur.

Dünün suskunlarının bugünün kalabalık korosunun içinde solo yapmalarını ibretle izliyorum.

 

SAHTE İSİMLERLE SOSYAL MEDYADA ALGI YAPMAK BİR AVUKATA YAKIŞMAZ...

 

Avukatlık mesleği gibi toplumda saygınlığı olan bir meslek mensubunun hele ki Bolu Belediye Başkanlığı gibi bir makamın avukatlığını yapan bir şahsın twitter ve facebook gibi sosyal medya hesaplarından sahte isimlerle hesaplar açarak(Ali Sefa Gerçekler_Hikmet Şıracı) gibi arkasına saklanarak şahsımı itibarsızlaştırmaya yönelik paylaşımlar yapmasın ahlaki, yargı ve toplumsal etik boyutunu önce meslektaşlarına sonra Alaaddin YILMAZ'a ve en sonunda da Bolu kamuoyunun taktirine bırakıyorum.

 

Nurettin DOĞANAY'ın istifası sonrası suskunluk denizinde boğulanların bugün sahte hesapların ardından çıkarak gerçek yüzlerini kamuoyuna göstermeleri şerrin hayırlara vesile olmasıdır.

 

Nuretrtrin DOĞANAY'ın başkan yardımcısı Melih DEMİRCİ nin kendi partisi aleyhindeki paylaşımları ortadayken suskun kalanların başka sosyal medya hesaplarıyla algı yapmaları kamuoyunu yanlış bilgilere boğmalarının neye hizmet ettiğini önümüzdeki günlerde göreceğiz.

 

ÇAĞ HUKUKÇULAR DERNEĞİNİN BAŞKANI BEN DEĞİLDİM

 

FETÖ'nün kapatılan derneği Çağ Hukukçular Derneğinin başkanlığını ben yapmadım. İlk başkanı şimdi cezaevinde olan FETÖ sanığı Av.Erol ALTINTAŞ sonraki başkanı da Av.Fikret ÇIRACI idi. Her ikisinin Belediye Başkanının geçmişte şimdi avukatlığını yapan şahıslardır. Ben bu dosyanın ek delillerle yeniden soruşturulmasını savcılık makamından talep ettim. Sanıyorum Av.Fikret ÇIRACI'nın hezeyanı ve dilinin açılması bu yüzden olmalı diye düşünüyorum.

 

ELEŞTİRİLER HAKARET GİBİ YANSITILMAK İSTENİYOR

 

Basın mensubu olmanın ana ilkesi doğru bilgilere erişmek adına ve kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına eleştirisel bir mantık ile olayları (yazılı ve görsel basında) değerlendirmektir. 

Basın mensubu belli çıkar ve menfaat guruplarının borazanlığını yapmak değildir. Goygoyculuk, yalakalık yaparak menaatlerin   uğrunda yarışmak hiç değildir. Siyasilerin beklentisine göre sipariş haberler yapmak basın mensubunun görevi olamaz. Bu menfaat mensubiyetinin göstergesi olur. Bu beklentilerine cevap vermeyen şahsım son zamanlarda kamuoyununda izlediği üzere toplu şekilde aynı çıkar guruplarının saldırılarına maruz kalıyorum. FETÖ nün en güçlü olduğu dönemlerde üzerimize yapıştıramadıkları yaftalar bugün maalesef aynı mantık ile yeniden sahneleniyor bende bunları ciddiyetle izliyorum.

Bu bir süreçtir. Kimlerin benim açıklamalarımı perdelediği ortadadır ve sonuç olarak Abant Tv kapanmıştır. Gözdağı verilerek kamuoyunun doğru bilgilere ulaşması engellenmek isteniyor. Bu taktiği eskiden beri kimlerin uyguladığını yakınen biliyorum.

Elbette ki yanlışlıklar karşısındaki eleştirilerimiz can sıkıcı, incitici olabilir hukuken de eleştiri böyle değerlendirilir. Bunu hakaret olarak kamuoyuna sunmak bunun algısını yapmak kimseye yakışmaz hele ki bir hukukçuya hiç yakışan bir tavır olarak değerlendirilemez.

 

  • Alaaddin YILMAZ'ın FETÖ firarisi Adnan Daylan ile olan 17/25 sonraki olan görüşmelerini/ilişkisini elbetteki eleştirdim.
  • Bülent ARINÇ'ın FETÖ firarisi Adnan DAYLAN ile 17/25 sonrası 2015 tarihinde Hıghwayde olan görüşmesini elbetteki eleştiririm.
  • Nurettin DOĞANAY'ın abisi Yusuf DOĞANAY'ın 2017 tarihinde dahi emniyette teşhis edilememesindeki mantığı elbetteki eleştiririm.
  • 4 yıldan beri belediye tarafından ruhsatsız olarak faaliyetine izin verilen Abant Tv nin son operasyon sonrasında acilen mühürlenmesini elbetteki birileri gündeme getirerek eleştirecek.

Bunlar basın mensuplarının eleştirilecek konulardır. Bolu kamuoyu tarafından hoş karşılanmayan her yerde konuşulan konulardır. Bunları hakaret olarak algılamak psikolojik sorunları olanların tavrı ve zihniyetidir.

 

ŞİKAYET YOĞUNLUĞU BANA BİR ŞEYLERİ HATIRLATIYOR

 

Yargı ve emniyetin geçmişteki gibi şahsıma mobing olarak kullanılması düşüncesi bugünde hayata geçirilmek istenmektedir. Tam FETÖ başı hainin  açtığı davaların sonuna geldik derken yeniden bu anlamdaki şikayet algılarının  artmasını FETÖ ile mücadele eden devletin ilgili kurumlarının takdirine bırakıyorum.

Sıfatı belediye başkanının avukatı olmak o kişiye yargı önünde hukuki üstünlük ve imtiyaz sağlamaz. Türk yargısı bağımsızdır. Hukuk  kamuoyunda yapılan algılara göre değil delillere göre karar vermeyi emreder.

Kimse benden siyasileri ve etraflarındaki çıkar guruplarını kutsamamı beklemesin. Ben dün olduğu gibi bugünde yarında haklıların,doğruların yanında olmayı ve doğruları haykırmaya devam edeceğim.

 

Basındaki bazı arkadaşların korkuları malum.Bazıları ne yazık ki açıklamalarımı bile veremiyor.O arkadaşların dünkü halleri de ortadaydı sonraki halleri de...

Bolu kamuoyu her şeyin farkında.Önemli olan çıkar guruplarının değil milletin değerlendirmesi.Onların değerlendirmeleri benim yol arkadaşlarım.Gerisi laf_ı güzaf.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

Toplam 99 yorum yapılmış.

sahte rumuzluya Seçkin K.
Adam her zaman net oldu Seenin gibiler o zaman neden karşı çıkmadı bu adama .Korktunuz değilmi.Çünkü adam karaya kara beyaza beyaz diyen biri.Sizin gibi her devrin adamı değil.En azından sahte isimle yorum yazmıyor.
3 Hatfa önce
Sahte Rumuzlu adlı Rumuzluya
İmdat bey hakkında yapılan yorumlar kendi beyanı olan paylaşım ve yazılardan derlenmiş ortada olan konulardan derlenmiş. Yalan-yanlış dediğiniz varsa ilgili paylaşımı takdim edeyim.Mesela 17/25 Aralık Darbesi Gezi hepsi açık net
3 Hatfa önce
okur-yazar
İmdat efendi , canlı yayında bu avukata "g.t" dedin ve seviyeni ortaya koydun. Kendine birşey denince dünyayı ayağa kaldırmaya kalkıyorsun da.Avukat adam herhakde bu lafın yasal hesabını sorar sormalıdır da
4 Hatfa önce
Sahte rumuzlu
Başkalarının gerçek ismi altına o kişinin düşüncesiymiş gibi yorum yazan yine sahte yada değişik rumuzlarla birden fazla aynı yönde yorum yapan arkadaş kim olduğun belli işine bakmalısın bence
4 Hatfa önce
Sahte rumuz
Başkalarının gerçek ismi altına o kişinin düşüncesiymiş gibi yine değişik rumuzlarla birden fazla aynı yönde yorum yazan fırıldak kel gibi görünüyorsun
4 Hatfa önce
Adem
Helal olsun sana kimleri hop oturtup hop kaldırıyorsun bütün Bolu seyrediyor abi.Rant ve çıkar gurubu dışındaki Bolulular seninle.Buralarda yorum yazanların bir teki senin karşında tek kelime edemez bunuda çok iyi biliyoruz.
4 Hatfa önce
Bakara Suresi 9.Ayet
4 Hatfa önce
Lafa bak
Psikoloji konusunda da uzman demek ki abimiz.Bilim Sanat Tıcaret Siyaset Tıp Astronomi hepsi var maşallah
4 Hatfa önce
Hulusi
Bu avukat ifadesinin ardından serbest kalmış be takipsizlik kararı verilmiştir.Tertemiz biridir ve geçmişi herşeyi bellidir.Ek delil dediğin nedir ki açıkla o zaman çamur atma
4 Hatfa önce
Demir adam
Bu mücadelenin esas kıtabını yazan olarak Mehmet Demirci'yi tanırım.Gerçek bir vatan evladı bilge kişidir.Ama bir kez olsun "ben-ben-ben" dememiştir
4 Hatfa önce
Cezalar
RTÜK ceza kesmiş senin sözlerden dolayı "karalamak" ve "argodan". Ona Ne dersin RTÜK te de mi film dönüyor yani:))
4 Hatfa önce
İzlemeyici
Sizin bu programı bir avukat bir de RTÜK mü izlemiş nedir ben de çekmiyordu zaten.
4 Hatfa önce
Mesele meseledir
2013 de siyasi olarak söylenen sözlerden dolayı Mustafa Özsoy'u biz ohal görevinden aldırdık denilirken diyenle yan yana oturan sendin.Bu haksızlığa bir ses veremedin yazık değil miydi
4 Hatfa önce
Özbek
Karşında duran Altun' Özsoy valiye atıp-tutarken gıkın çıkmadı.Yanlış diyemedin.Valilik Emin Ellerde diyen de sendin neden yanlış demedin TV de
4 Hatfa önce
Reislerin Reisi
Nurettin Doğanay dostumdur geri dönmesindeki sevindim diyen reislerin Reisi gerçek ülkücü gerçek vatansever Adem Evcil başkanının sözü senettir benim için.Bitti
4 Hatfa önce
Bakalım görelim hayrolsun
Bakalım görelim hayrolsun inşaallah.Allahın dediği olur kimse O'nun takdiri olmadan hiç bir şey yapamaz.O'na sığınmak teslim olmak ne güzel bir duygudur
4 Hatfa önce
Dostane
Latif Yıldız da sana açık açık yanlış yaptın diyor dostane.Hayır yanlış yapmadım deyip bir izahatta bulunacak mısın
4 Hatfa önce
IYI Günler
Geçen 17 kişiyi şikayet ettim diye Kamuran beye yaptırdığı haberi IYI Parti paylaşmış Facebook'ta.Hayırlara vesile olan Ne diyelim
4 Hatfa önce
İlyas
CHP kongresi yapıldı yeni bir dosyan da oraya yok muydu çok biliyon ya hani
4 Hatfa önce
Ak genç
Geçen ki açıklama davet Ak Partili değilim demiş.Değilsen hangi neysen artık oraya dosya hazırla sana ne Ak Partiden
4 Hatfa önce
Çaylarrrr
İbrahim Özçimen'le başbaşa çay içerken sedirlerde minderlerde mesele yok.Ama başkası olunca bas suçlamayı bağlamayı.Suçlama yöntemin hoş değil beyefendi.Seni de suçlasalar böyle iyi mi yani.Hakktan ayrılma
4 Hatfa önce
Abant tv li geceler
Önce parayla yayın yapıyor deyip sonra program yaptığın Abant TV Türkçe Olimpiyatlarını canlı verdi mi karşındakine onu daha bir soraydın orada herkesi FETÖye bağladın ya o bakımdan soraydın
4 Hatfa önce
Seçmen
Başkan Aladdin Yılmaz'ın pantolondan kemerine dahi laf etmende mi FETÖ mücadelesiydi.Sonuçta Bolu halkı oy vermiş seçmiş ne hakkın var
4 Hatfa önce
Canlı yayın rezaleti
Canlı yayında bu avukata afedersiniz açık açık g.t deyince Çoluk çocuk utandık o akşam kanalı sildim.Gazeteci değil kimsenin kimseye böyle bir hakkı yok herkes işini edepli yapsın.
4 Hatfa önce
Bağ eğme sakın
Alaaddin Yılmaz ile uğraşmak yerine avukatla uğraşmak gereksiz.
4 Hatfa önce
Sert
Epey sertmiş hakkaten.Bakalım ne cevap gelecek neler olacak
4 Hatfa önce
Abat neden
Abdullah Abat' ı dahi organize işler deyip şikayet etmiş.Abat' a sataşacak da prim yapacak.Nasıl patlattı ama senin program ortağının aba altından aklı sıra sopa gösteren mesajlarını.Dans meselesi
4 Hatfa önce
Mevlana
Dünle gitti cancığazım ne varsa düne ait şimdi yeni şeyler söylemek lazım
4 Hatfa önce
Kafanı yorma
Kafanı hiç yorma.Sözün eleştiri mi hakaret mi olduğuna yargı karar verir.
4 Hatfa önce
Benden demesi
Dikkat ettim hep oturup kalktığı insanlarla sonra darılmış küsmüş vs .Hayırlı işler
4 Hatfa önce
İskilipli
İskilipli Atıf hocaya hain diyen bir zattan kimsenin öğreneceği bir şey yokkkk
4 Hatfa önce
Hesaplar kltaplar
Çıracı bu sefer bir basın toplantısı düzenler artık.Canlı yayında tartışın bari de gülek
4 Hatfa önce
Böyle olmaz
Çık bir basın toplantısı yap bari böyle Bolu Bakışa yazmakla yeterli olmaz.Kimse gelmezse darılma ama herkese bir lafın oldu çünkü.Basına da az laf etmedin.Rahmetli Rujhat, Kamuran, Bülent Velioğlu kimlere kimlere...
4 Hatfa önce
Alkolde hayır aramak
Alkol yasağını delen halk...herşeyde bir hayır vardır...Gezi olaylarında alkol de hayır aramandan hükümet düştü düşecek diye ellerini oğuşturmanı da unutamadık doğrusu.Reis iktidarı düşseydi şimdi hangi reise dosya gönderecektin
4 Hatfa önce
Türban
Akp türbanı rahibe kıyafetidir gibi çok acaip bir yazısı mı ne vardı aklıma geldi.Allah'ım nelerle uğraşıyoruz kimleri ciddiye alıyoruz
4 Hatfa önce
Paradoks
Çağ Hukukçular Derneği aklandı hiç alakası olmadığı tespit edildi yargı kararı ortada.Ama ben yargıdan daha iyi bilirim dersen o ayrı konu.Üstelik bu Dernek 2012 de fiilen 30.06.2013 de de resmen fesih edilmiş.Senin ustayı cin çarptı dediğin 17 Aralık darbesinden evvel yani.Bir de dernek diye suçlama yaparken kaçak FETİ ye ait Rodi bayiliğin de aşağı yukarı aynı tarihe denk geliyor kendinle çelişme.Dernek temiz çıktı ama Rodinin sahibi FETÖ den firari.Demem o ki aynı bu verilerle suçlama yaparsan kendini de suçlamış oluyorsun.Ne diye bu adamla iş yaptın paralar kazandın paralar kazandırdın diye de sormak hakkımız o zaman.
4 Hatfa önce
Peynir Gemisi
17/25 Aralık'ta "Ustayı Cin Çarptı" Gezi' de "iktidar sallanıyor " diye ahkam kes 15 Temmuz'da nerde olduğun belli değil yıldönümümde gitme suçladığın isimlere bak bakalım bu olaylarda nerdeydi...Lafla olmaz ki bu işler
4 Hatfa önce
Oktay Bekçi
Basındaki bazı arkadaşların korkuları malum.Bazıları ne yazık ki açıklamalarımı bile veremiyor.O arkadaşların dünkü halleri de ortadaydı sonraki halleri de demiş.Öyle ya bir tek sen varsın gazeteci ama normal gazeteci değil Araştırmacı Gazeteci
4 Hatfa önce
Uygur
Hiç bir gazete imdatı yazmıyor.Avaztürkte yazıları yok.Deşifreye çıktı Ulusal TV ye çıktı Akit TV ye çıktı ama şimdi bu kanallara neden çıkmıyor .Avaztürkte veya başka yerde neden yazmıyor.Sizden başka yazan yok anlamadığım şey Ulusal kanalda mı Avaztürkte mi baskı görüyor bunu yazmayın çıkarmayın diye...
4 Hatfa önce
Akit TV muhabiri ne demek istedi
İmdat Aslan nerelerde -hiç bir bilgim yok... lakin iyi kokular gelmiyor burnumuza...tanıyordunuz di mi? -maalesef tanıyamaz olduk... dolayısıyla artık ilgi alanımızda değil... 19/09/2016 Twitter
4 Hatfa önce
Avaztürk yazıları
Avaztürk yazarıyım demiş Twitter hesabında ama çoğu yazısına ulaşılamıyor.Akit TV hesabı olmasın sakın adam "ben tanımam kardeşim beni bulaştırmayın sadece program yaptık" demiş vermiş tweeti
4 Hatfa önce
Şemsettin
Şimdi bakmayın Fehmi Küpçüye falan salladığına.Zamanında vekilim vekilim.Fehmi beyin eline gazateyi vermiş kendisini de haberim yokmuş gibi çek pampa havaları.
4 Hatfa önce
Kamuran beye soralım
Lamı cimi yok arkadaş.Bu İmdat'ın aslını faslını Kamuran Alagözoğlu ndan sormak lazım.Zira o 40 senedir Bolu da gazeteci.Hatırlıyorum eline kalemi alır almaz meslekte yıllarını vermiş Kamuran beye sataşmayı marifet bilmişti.Ama ne laflar.Şaşıp kalmıştık sonrası Ne oldu bilemiyorum
4 Hatfa önce
Araştırmacı Gazeteci
Araştırmacı gazeteci sıfatı nereden geliyor ki.Okul mu okudu nereye kayıtlı.Hayır nasıl olunuyor bu sıfatı kim veriyor biz de müracaat edelim.Bizim köşedeki bakkal abi de yazsa çizse sonra ben Araştırmacı Soruşturmacı Uzman yazar başyazar oldum kardeşim bu böyle biline dese olabiliyor mu şimdi.Yaza yaza yaz geldi hesabı
4 Hatfa önce
Vilayet Meydanı
Bu vatandaşın on binlerce paylaşımı var.Mesela "Vali kripto değil" demiş ama sonradan Vali hakkında her hafta laf ediyordu FETÖ ye bağlamaya çalışıyordu. Nesine güvenelim bilemedim Aziz Nesin'e mi
4 Hatfa önce
Ceylan
Ali Ercoşkun'un fotoğrafını Harun Savcı ile yanyana koyup "paralel" gibi bir paylaşımı vardı bunun. Ya boşverin şunu Allah aşkına
4 Hatfa önce
SAVAŞ YILMAZ
Durup dururken kongreyi hallettim demen inandırıcı olmadığı gibi aynı kişinin daha güçlü olarak geri dönmesi kusura bakma tam bir komediydi.Hiç çıkmayacaktın ben diye. Ak Partide kimse sana güvenip iş yapmaz abarttın çünkü
4 Hatfa önce
afrikalı
Abant TV. para karşılığında canlı yapıyor deyip dememiş gibi hiç olmmış gibi kanala çıkan esip gürleyende kimdi acaba
4 Hatfa önce
İHH BAŞKANI
İHH.nın başındaki kişi şüpheli bir kişidir- İmdat paylaşımı
4 Hatfa önce
SEVİYELİ HAKAN
4 Hatfa önce
NECİP FAZIL
Necip Fazıl Kısakürek, CHP.ne girmeye çalışan abartılmış bir kişidir, bavuluna bakın-İmdat sözü
4 Hatfa önce
RABİA İŞARETİ
Rabia işareti Masonik bir işarettir-İmdat paylaşımı
4 Hatfa önce
GEZİCİ SERVİS
4 Hatfa önce
GEZİ DARBESİ
4 Hatfa önce
HÜSAMETTİN FATSALI
Bu nedir İmdat Aslan şu paylaşının anlamı nedir? -Sayın Erdoğan, öleceksek adam gibi ölelim diyor, boynunuzda Yahudi üstün cesaret madalyası varken nasıl olacak demişsin
4 Hatfa önce
VELİ
İmdat Aslan paylaşımı: -Yıl 2012:Devletlerin yönetimi NAMUZSUZLARIN ve UTANMAZLARIN eline bırakılırsa (2012'de Reis Başbakandı)
4 Hatfa önce
hayati
4 Hatfa önce
17/25 aralık İMDAT BEYANI
4 Hatfa önce
17/25 aralık İMDAT BEYANI
4 Hatfa önce
İÇLER ACISI-1
İmdat Aslan 17/25 aralık: "Ustayı (REİSİ) Cin (FETÖ) Çarptı "
4 Hatfa önce
SEVİYE ÖRNEĞİ 1
4 Hatfa önce
MUSTAFA
2014 İmdat yazısı: Ülkede 2 sorun var.Biri illegal cemaat biri de 11 yıldır iktidar olan kurdurulan legal AKP. (Adamın tek derdi cemaat falan değil AKP baş hedefi yazıya göre)
4 Hatfa önce
MUSTAFA
İmdat 2014 yazısı:Malunm ülkede 2 sorun var biri illegal cemaat diğeri ise gömlek değiştirenlerinin vitrin malzemesi olarak kullanıldığı 11 yıldan beri siyasi arenada iktidar olmuş/oldurulmuş legal bir siyasi yapılanma var.
4 Hatfa önce
GAZETECİ ASLAN'DAN MİLLETVEKİLİNE İYİ NİYET MEKTUBU
http://www.bolugundem.com/gazeteci-aslandan-milletvekiline-iyi-niyet-mektubu-53371h.htm Arkadaş Facebooktan Fehmi Küpçü'ye paylaşım yapmış bir de haber yaptırmış ya.
4 Hatfa önce
MUSTAFA
4 Hatfa önce
SEVİYE ÖRNEĞİ 1
4 Hatfa önce
ARŞIN TARÇIN
"Halepte 70 arşın atlıyorum" hesabı hani kongre iptal olduydu.Onu bir de bakalım nasıl döndü bu iş. Nurettin Doğanay geri döndü bir senden bir açıklama beklemek hakkımız değil mi?İptal olsaydı sen yaptıydın ama fos çıkınca ses yok
4 Hatfa önce
SELAMİCİK
Anlamadığım konu,İmdat Aslan’ın şahsıma karşı bu şekilde 180.derece dönmesine sebep olan nedir? http://www.bolugundem.com/adam-agiz-ishali-olmussa-13366yy.htm
4 Hatfa önce
ADAM AĞIZ İSHALİ OLMUŞSA!
http://www.bolugundem.com/adam-agiz-ishali-olmussa-13366yy.htm
4 Hatfa önce
Adalet
Reisden bir hamle bekliyoruz
4 Hatfa önce
Cemiyet Bolu
Bolu Gazeteciler Cemiyeti sert bir açıklama yaparak bu şahsa gereken cevabı vermişti. Şimdi soruyor beni yazan yazan yok açıklamalarımı yayımlayan yok diye yazmışlar işte daha ne
4 Hatfa önce
Pastaya üfle
Bir araba laf edip sonra Başkanım gelmiş hesabı Alaaddin Yılmaz'la pasta mumu üfleyen pistte oynayan fotoğrafın ilginç geldi İmdat bey
4 Hatfa önce
Abant şiir akşamları
Halkçı sosyal sanatsever Vali deyip "Abant şiirleri" galan diye Zehtaroğlunu kutlayan bir paylaşımın var nedir bu kutlamada 1.olma merakı şiir miir ne iş
4 Hatfa önce
komik
artık komediye döndü bu iş.Sıkıldık yeminle.Aynı şeyler temcit pilavı gibi. Vakit kaybı
4 Hatfa önce
KEMALETTİN TUĞCUK
Bu arkadaşın bir yazı başlığı şöyle: "ÖNCELİK SIRASI AKP.mi CEMAAT Mİ?" Şimdi Reis Reis diyor ya. Dosya gönderiyor falan. Daha yüzlerce Hakareti var Reise.
4 Hatfa önce
KGC KİRASI NE OLDU
Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti hala Valilik Prototol listesinde ve bu şahıs protokolde.Nerde bu cemiyet adresi ne Özel İdareye olan kira borcu ne oldu. Yönetimde kimler var kimsenin haberi yok genel kurul ne zaman oldu
4 Hatfa önce
abaküs
http://www.boluekspres.com/icerik/haber.php?i=11193 Rodi bayiiliğinden vergi 42.si olmuştun 2009 da çözmüş adam bir de haber yaptırmış
4 Hatfa önce
ÇELİŞKİ
Geçen de sordum 2009 da örgütü çözdüm deyip 2012 başında bile Hihwaydeki bayiiliği bana teklif etmeleri gerekir ne denek nasıl bir çelişki bu konuyu da açıklarsa.Bilmiyorduk çünkü böyle olduğunu internete baktık hakkat bayiiymiş
4 Hatfa önce
bir dost
Herkesi haksızca FETÖ.ye bağlarsan gerçek FETÖ.cüler arada kaynar kardeşim. Sen ihbarını yap yargıya bırak
4 Hatfa önce
AKİT TV
Akit TV. ye çıktın twitterde baş köşeye koymuşsun ama seni çıkaran Müjdat isimli programcı "burnuma pis kokular geliyor" "bana onu sormayın" vs diye tweet atmış senin için ne iştir
4 Hatfa önce
hade be
sen sana gazetesini açan rahmetli Rujhat Avşar'a bile ağır Hakaret etmiş bir adamsın.Şimdi sütten çıkmış ak kaşık gibisin de öyle değil.
4 Hatfa önce
TERZİ NİYAZİ
Tarzın hep aynı hiç değişmedi.Kamuran Alagözoğlu'a ettiğin Hakaret utandırmıştı şimdi haber yapsın diye bekle. Başkanın eski avukatı Gültekin beye "şerefsiz" dedin M.Emin Güz'ü ortağı FETÖ.cü diye lanse eden de sendin şimdi ne old
4 Hatfa önce
Siyami
Bi tek Bolu Bakış basıyor haberleri
4 Hatfa önce
Sahte hesap
Sahte hesap dediğin hesaplarda Ne vardı ki bu kadar sinirlendin. Yalan birşey vardıysa Adliyenin kapısı sana da açık Demek ki gerçekler canını sıktı.Öyle ya sen konuşacan millet susacak yok öyle bir dünya
4 Hatfa önce
Tanırım
Çıracıyı tanırım.Sana kafayı taktığına göre kesin haklıdır.Zira bu tür konularda anlar dinler gerçeği görür sonra iş yapar.Gözünü de budaktan sakınmaz
4 Hatfa önce
Bayat
Bayat bayat bayat bayat konular biz de yeni bir şey söyleyeceksin sandık 40 tekrar ama dinleyen yok.Yargı senin acaip bağlantı kurma tarzına bakmaz delile bakar.Hem sen hakkındaki iddiaları bir ayıkla da inandırıcı olsun
4 Hatfa önce
Hasan
Baktın olmuyor bari avukata sarayım dişim ona yeter dedin ama o da demir leblebi çıkmasın mı İnanamadın di mi .Ne diyeceğini de diyemeyeceğini de şaşırdın.
4 Hatfa önce
Latif Yıldız bile
Latif Yıldız bile senin yanlışlarından gereksiz beyanlarından bahseder oldu Çok merak ediyorum bu kadar pot kırdıktan sonra hala neyin açıklamasını yapıyorsun daha 10 gün önce dediklerin fos çıktı da
4 Hatfa önce
Fellik
Şu İmdat Aslan'da olmada Bolu'da vakit geçmeyecek ha. Beni yine güldürdün Allah da seni güldürsün. Haramiderede Cuma'ya gittin Feti Kazancı geldi sonrasını bir daha anlatıversen
4 Hatfa önce
Uğur
Şimdiye kadar senle uğraşan olamamış belki muhatap almamışlar seni belki bize de sarar şimdi demişler. bu avukat ben dinlemem arkadaş basarım şikayeti demiş.Sert kayaya çarpmışsın hepsi bu. Onlarca kişi varken avukatla uğraşmayı zevk edinmenden belli
4 Hatfa önce
Farik
Tabi Bolu kamuoyu herşeyin farkında.Ak Parti kongresini iptal ettirdim diye ortaya fırlayıp sonra düştüğün durum ortada.Klmse inanmamıştı sana zaten üzülme Sen o konuda açıklama yap bırak şimdi avukatı doktoru.
4 Hatfa önce
Sonuç
Bu Abant tv milleti fetöye bağlarım şöyle yaparım böyle yaparım diye pas toplamış imdat aslan da alınıp bırakıldıydı. Ne oldu o mesele tehdit şantaj karar verildi mi
4 Hatfa önce
Çattın Çatık
FETÖ mücadelesi başka sulandırmak başka.sulandırdığın anda gerçekler de zarar görüyor sorun da bu zaten.kafana göre olmayacak bağlantılarla masum insanları karalamak gerçek suçlulara cesaret verir kaos ve karışıklık hoşlarına gider çünkü
4 Hatfa önce
Okuyalım
http://www.memleketimbolu.com/haber/5637/utanmazligin-bu-kadari
4 Hatfa önce
Cemal
Abant tv ye ceza kesilmiş 2 kere.İmdatın sözleri nedeniyle Fikret Çıracı neden hedef şimdi anlaşılıyor
4 Hatfa önce
Dernek
Derneğin FETÖ ile alakası olmadığı savcılık ve ağır ceza kararı ile tespit edilmiştir
4 Hatfa önce
Fikret
Ya yürü git kabak tadı verdin artık al 2015 de esmiş adam http://www.bolutakip.com/haber/fikret-ciraci-isgal-ettikleri-makamlar-gercek-sahiplerine-verilmeli
4 Hatfa önce
mısafır
ak partı kendıne cekı duzen vermez ıse şayet tepkı olsun dıye de uyelık kaydımı sıldırecegım.bir haber daha cıksın bunu da yaparım benım bunyem kaldırmıyor alavere işlere baskan adaletcıyım ben bu kadar
4 Hatfa önce
musafır
bu doganay cok kafamı karıstırıyor yenıden secılmeyecektı ıcıme sınmıyor hıc bu gıdıse heralde uyelıgımı sıldırecegım ak partıden
4 Hatfa önce

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led