ABAK Ailesinin Acı Günü

Okuduğunuz haber
ÇAKICI, ERDOĞAN'A MEKTUP YAZDI

Taşkesti ve Ak Parti'ye İhanetin Belgeleri

Anasayfa   /    BOLU HABERLERİ    /    Çakıcı, Erdoğan'a Mektup Yazdı

Çakıcı, Erdoğan'a Mektup Yazdı

Çakıcı, Cumhurbaşkanlığı makamına mektup yazdı.

BOLU HABERLERİ      11 Ocak 2018 - 17:18     0

Çakıcı, Erdoğan'a Mektup Yazdı

Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mektup yazdı. Yazdığı mektupta;

 

Cumhurbaşkanlığı Makamına

  •  

Sayın Cumhurbaşkanım iktidara geldiğiniz günden bugüne kadar Türkiye’nin her yerinde kaldığım cezaevlerini tahrik edilerek paramparça ettim burayı bile. 25 tane dosyam var cezaevi kaynaklı. UYAP üzerinden size defalarca dilekçe gönderdim. Son olarak da APS ile bir mektup yazdım. İki hafta oldu mektubun yerine ulaşıp ulaşmadığı şahsıma bildirilmedi. O mektupta size bazı cümlelerle doğruları yazmaya çalıştım. Devleti savunduğunuz sürece doğrularınıza evet derim, yanlışlarınıza evet demem. Devleti savunduğunuz sürece yanınızda olduğumu söyledim. Sizden af istemedim hastalıklarıma bürünüp bir gün tahliye talep etmedim etmem de diye yazdım. Size bir konuyu açıklamak için o mektubu yazdım. Bir şeyleri bilmeniz için çevrenizdeki vatan hainleriyle ilgili, çevrenizde dost gözüken vatan hainleri için. Bu APS’yi de gönderirken APS’nin size ulaşıp ulaşmadığını takip etmeleri için UYAP kayıtlı dilekçe yazdım. Diğer mahkumların APS’leri dakikasına kadar takip edilirken bana cezaevi yönetimi tarafından biz postaneye gönderdik dendi.

 

Daha önce Kandıra’dan size yolladığım mektuptan çıkış tarihi ile Ankara’ya geldiği gün arasında 21 gün var. O tarihlerde o mektup nereleri gezdi bilmiyorum. 21 günde o mektup uzaya mı gitti, uzaylılar mı okudu size öyle getirildi !

Bu son gönderdiğim APS size ulaşmadıysa idare de takip etmediyse içeriği değişmiş olabilir.

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

  1.  

 

Not: Barkod numarasını ve etiketini ekliyorum saygılarımla arz ederim.

 

Her seferinde hep Cumhurbaşkanlığınız ve Başbakanlığınız döneminde bu baskılar Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılıyor.

Ben sözümün eriyim devleti savunduğun sürece yalnız kalsan bile devlet için bedenimi feda ederim ama kimseye yalakalık yapmam. Biat etmem devletimi satmam devletin karşısında olan siyasi otoritenin de yanında olmam. Eğer hala sizi birileri bana yönlendiriyorsa Keskin T Tipi Cezaevindeyim dünyevi güç sende bu canın sahibi ALLAH. Veren de O, alan da O, bu böyle biline.

 

Alaattin Çakıcı

 

Konu ile ilgili İnfaz Koruma Memurlarının beyanları şöyle:

 

Kişiye bildirildi talebine binaen

 

Alaattin Çakıcı barkod numarasını vermesine rağmen bilgisayarda çıkmıyor. Biz PTT’ye gönderdik UYAP’da gözükmüyor.PTT’den bilgi alıp döneceğiz dediler.Bunun üzerine Alaattin Çakıcı defalarca kontrol edilsin diye dilekçe vermeme rağmen neden talep edilmedi dedi.Alaattin Çakıcı doktor odasından Cumhurbaşkanlığı Makamına mektup yazdı.Doktor Halil GÜNGÜNEŞ ve yardımcısı paramedik hemşire hanım infaz koruma memuru Serdal Acar (145628) ve infaz koruma memuru Necip Ayan (111750) bu mektup ve konuşmalara şahidiz. Bizzat mektup okuma komisyonu ile konuşulanlara şahidiz.

Alaattin Çakıcı dedi ki “İdare tarafından tahrik edilmekteyim. 2. Müdür Zafer Çolak’ın vurulmasında devletin resmi evrakını bana göstererek bu ne biçim müdür diye konuştu. Evrak gösterildikten sonra birisi tarafından vuruldu. Bu 1. Müdürün Ankara’da kiminle bağlantısı var? Aylardır ceza infaz kurumunda kaloriferleri yakmıyorlar. Mahkum ve memurlara gres yağı ile yemek yapıyorlar hepsi hasta” diye konuştuğunu duydum.

Doktor odasından aşağı inince infaz koruma memuru Emrah Şenol (114304) tarafından aranarak aynı gün gittiğini PTT’den farklı bir barkod verilerek gönderildiğini ertesi gün teslim edildiğini söylediler. Teslim saati 15:50 de teslim edilmiş.

 

Serdal ACAR (İnfaz Koruma Memuru)

Emrah ŞENOL (İnfaz Koruma Memuru)

Necip AYAN (İnfaz Koruma Memuru )

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

X

Habere hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led