Himmetoğlu'nun Altı Kazılmaya Devam Ediliyor

Okuduğunuz haber
ÇAKICI, BENİ ÖLDÜREBİLİYORSANIZ ÖLDÜRÜN DEDİ

KGT Bolu'daki STK'lara Seslendi

Anasayfa   /    Türkiye    /    Çakıcı, Beni Öldürebiliyorsanız Öldürün Dedi

Çakıcı, Beni Öldürebiliyorsanız Öldürün Dedi

Çakıcı, açık davette bulundu

TÜRKİYE      19 Aralik 2017 - 20:50     1

Çakıcı, Beni Öldürebiliyorsanız Öldürün Dedi

KAMUOYUNA SAYGILARIMLA

                Ülkemizin üzerinde bir asırdır yapılan by-pass’ı tamamlayamayan sömürgeci batı ve dünya Siyonizm teşkilatı soğuk savaş döneminde komünizm tehlikesine karşı ülkemizi kendi çıkarları için NATO’ya dahil ederek dost ve müttefik adıyla 60 yıldan beri devletimizin siyasi yapılanmasını, kadrolaşmasını Birleşik Devletler stratejik ortaklık adı altında bir virüs gibi sosyal ve siyasi hayatımızı ahtapot gibi sararak 1960, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat darbeleri yaptırarak ülkemizdeki ve coğrafyamızdaki etnik ve mezhepsel farklılıkları tetikleyerek coğrafyamızı ve ülkemizi yıllardır kaos ve kan gölüne çeviren kafalarında nihai sonu gerçekleştirmek için 15 Temmuz’da onlarla iş birliği yapan vatanlarına ihanet eden 60 yıllık yapılanmanın içindeki gizli bu hainlerle birlikte et tırnak olan Fethullah Gülen denen şeytana imamlık yapan birlikte hareket ederek 15 Temmuz sürecini toplum olarak yaşadık.

                15 Temmuz’dan sonra yapılan operasyonlarda kötülüğün merkezi olan Birleşik Devletler 60 yıl dostluk adına ülkemizde siyasi ve devlet yapılanmamızın içine enjekte ettiği bu virüsün deşifre olanın bir kısmına devletimizi yöneten siyasi irade ulaşabilmiştir.

                15 Temmuzun Türkiye ayağının başındaki kişi ve kişilerin bir bölümü yakalanmıştır. Ne kadar vatan haini varmış ki öz vatanlarına ABD ve küresel üst akla hizmet eden bu vatansızların ölülerini toprak bile kabul etmeyecek. Ne yazık ki yukarıda bahsettiğim gibi ABD’nin Türkiye ayağının başındaki topluma deşifre edilmeyen görevlerinin başında durmaktadır. Muhalefet ve bazı eski siyasiler hep birlikte hareket edip batı ve Amerika Birleşik Devletlerine uşaklık yapmaktadır. Acı olan içlerinde şu anda sessiz ve sakin duran devletimizin en üst makamlarında görev alan bu kişilerden biri ABD güdümünde diğeri de İngilizlere hizmet eden , baksan bu millet onlara vatan sever der. Zarif, kibar, toplum tarafından bilinen bu zevatlar pusuya yatmış, vatanlarına ihanet eden, Siyonizm ve üst aklın adına uşaklık yapan it ve çakallardır.

                Vatanseverim diyen ister siyasi kadrolar olsun, ister bürokrasinin içinde olanlar bunları bilip de şu anda devletin yanında olmuyorsalar onların milliyetperverliğinden ve vatanseverliğinden şüphe etmemekte ihanete ortak olmaktır. Unuttukları bu devlet sahipsiz değildir.

 

İhanet içerisinde deşifre olmadıklarını zannedenler sizler kafanızı ne kadar kuma sokarsanız sokun ama birileri tarafından bilindiğinizi biliyor musunuz? Sizlere söylüyorum, ihanet şebekesinin Türkiye ayağının başındaki sizler, o kuzu postuna bürünmüş sinsice kenarda oturan ABD ve İngiliz uşakları buna inanın sizler biliniyorsunuz. Bu millete hesap vermeden bir yere gidemeyeceksiniz. Aziz vatanımızı kaosa çevirdiniz. Sizleri toprak bile kabul etmeyecektir. Büyük şeytana hizmet edenler sizlerin herhalde kanı bozuk ki Çanakkale’de, İstiklal harbinde, Yemen’de, Kut’ül Amare’de, eski Osmanlı coğrafyasında, Balkanlarda demek ki soyunuzda bu saydığım yerlerde atanızdan şehitlik mertebesinde kimseniz yok herhalde. Varsa bile dedelerinizin toprak altındaki ihanetleriniz yüzünden kemiklerinin sızladıklarını hissedemeyecek kadar beyninizi şeytana teslim etmiş ve şeytanın itleri aziz milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde olduğu sürece kiminle iş birliği yaparsanız yapın Türkiye Cumhuriyeti devleti ebede kadar yıkılamayacağını o ihanet etmiş aklınıza sokun.

Kamuoyuna, Aziz Milletimize Saygılarımla Arz Ederim.

NOT: Bu yazdığım yazıda kimleri kastettiğimi onlar kendilerini biliyorlar. Kamuda deşifre edilmeyen fakat bilinen o vatan hainlerine sesleniyorum. İmkanlarınızı her türlü kullanabilirsiniz. Ben Keskin T tipi ceza evinde yatıyorum. Hadi bir yerlerde kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Bakın size açık konuşuyorum. Gücünüz yetiyorsa beni öldürtebilirsiniz ama vatana ihanet edenlerin genetik yapısında yiğitlik değil, Selçuklu veziri gibi korkaklık ve kahpelik yatar.

                Kamuoyuna, Aziz Devletimize Saygılarımla Arz Ederim.

19.12.2017

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

Toplam 1 yorum yapılmış.

Ali Yıldırım
Karadeniz linin doğasında vardır kahpe kasığında yatmış haddizlere hodri meydan demek...Bu Ülkede 2.bir Alaattin Çakıcı yok karadeniz in haklı gururuna selâm olsun...
3 Ay önce

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led