Balkon Konuşmasını Nasıl Yapacak

Okuduğunuz haber
2. MÜDÜR BURAK DÖNER VE HABER SİTESİNİ ŞİKAYET ETTİ

Cami Duvarına İşediler

Anasayfa   /    BOLU HABERLERİ    /    2. Müdür Burak Döner ve Haber Sitesini Şikayet Etti

2. Müdür Burak Döner ve Haber Sitesini Şikayet Etti

Ülkücü mahkum Burak Döner ve haber yapan site hakkında Cezaevi 2. Müdürü Hakan Çelikbaş suç duyurunda bulundu.

BOLU HABERLERİ      15 Ocak 2018 - 20:56     3

2. Müdür Burak Döner ve Haber Sitesini Şikayet Etti

Türkiye kamuoyuna Van cezaevinde çektiği video ile pkklı hainleri ve fetocu gardiyanları ifşa eden Ülkücü Mahkum Burak Döner ile www.haber2000.com hakkında Van Cezaevi 2.Müdürü suç duyurusunda bulundu.

 

Haber 2000 sitesi şikayet hakkında açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi.

VAN CEZAEVİ’nde ki REZALETİ YAZDIĞIMIZ İÇİN HABER SİTEMİZİ SAVCILIĞA ŞİKAYET EDEN İKİNCİ MÜDÜRE CEVABIMIZ, ADALET BAKANILIĞI YETKİLİLERİNE DE ÇAĞRIMIZ VAR. 2 CEP TELEFONU; 70 BİN DOLARMIŞ SAYIN BAKAN ve BU REZALETİ BAKANA ViDEO İLE BİLDİREN ÜLKÜCÜ MAHKÛMA CEZALAR VERİLDİ. BU MU ADALET SAYIN BAKAN?

Bir uyuşturucu şebekesi liderini öldüren Ülkücü Burak Döner; 58 yıl ceza aldı ve birçok cezaevine çeşitli sebeplerden dolayı nakil edildi. En son ise; rezaletlerin ve ihanetlerin yaşandığı ve PKK’lı tutuklu ve hükümlülerin cirit attığı Van Cezaevi’ne gönderildi.. Neler mi oldu? Birçok rezaletler zamanın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a, cezaevi odası içinde cep telefonu ile çekilen bir video ile bildirildi.. Bildiren kim? Ülkücü Mahkum Burak Döner.. Ceza alan kim? Ülkücü mahkum Burak Döner.. Şimdi diyeceksiniz ki; “burası cezaevi, cep telefonu nasıl olur?”.

 Yukarıda da belirttiğimiz gibi bir uyuşturucu şebekesi liderini öldüren Ülkücü Burak Döner, 2016 yılında, PKK’lı tutuklu ve hükümlülerin “Kurtarılmış bölge” olarak ilan ettikleri ve koğuş odalarına bölücübaşı Apo’nun posterlerini astıkları, sürekli “Biji Apo” diye slogan atıp devlete küfrettikleri Van Cezaevi’ne gönderilmişti.

 

Bu gaflet ortamı ülkücü mahkum Burak Döner’in kanına dokunur ve içinden isyan eder ama elden bir şey gelmez mahkum…

 

 Fakat bakar ki, birçok mahkum cep telefonu ile konuşuyor..

 

Bu cep telefonlarının nasıl geldiğini öğrendikten sonra, o zaman ki idare müdürü olan H.Ç. ile 70 Bin dolara anlaşıp kendisine iki telefon getirtiyor.

 

Bunu biz havadan atmıyoruz.. Ülkücü mahkum Burak Döner’in savcılığa vermiş olduğu ifadelerde de bu isim ve rakamlar mevcut.

 

Bu ülkücü mahkumun Cezaevine bu kadar yüksek fiyatla telefon aldırmasının amacı, cezaevi içerisinde PKK’lı mahkumların nasıl at oynattıklarını, Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a nasıl pervasızca küfürler ettiklerini bir an önce zamanın Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a bildirmekti.

 

Dilekçe yolu ile bildiremezdi, çünkü cezaevi yönetimine güven duymuyordu.. Nedeni ise; slogan atan PKK’lılara karşı “Kahrolsun piç Apo” diye bağırdığı için cezaevi yönetimince disiplin suçu verildi ve 3 ay ailesi ile telefon görüşmesi engellendi.

 

Cezaevi yöneticisine para karşılığı aldırdığı cep telefonu ile video çektirip adalet bakanına yaşanan rezaletleri anlattı

 

Ülkücü mahkum Burak Döner, yaşanan bu gafleti; cezaevi yöneticisine para karşılığı aldırdığı cep telefonu ile gizlice video çektirerek, cezaevi içinde yaşanan gafleti ve rezaletleri bir, bir anlatarak Bakan Bekir Bozdağ’a sosyal medya kanalı ile ulaştırdı.

 

Ve tabi bizde yayın organı olarak verilen bilgiler üzerine Haberi yaparak yaşanan rezaletleri ve PKK’lı hainlerin nasıl cirit attıklarını yazdık.

 

Evet, Cezaevi içinde yaşanan gafleti, ihaneti, yaşanan rezaletleri; her türlü tehlikeyi göze alarak cep telefonu videosu ile Adalet Bakanlığını haberdar eden Burak Döner, korunması gerekirken, bu rezaletleri Bakanlığa ve kamuoyuna aktardığı için disiplin cezası verildi.

 

Peki, cep telefonlarını içeri sokan veya sokturan cezaevi yöneticilerine ne oldu? Hiçbir şey

Adam üstelik bizleri gidip savcılığa şikayet ederek, cezalandırmamızı istiyor.

 

Şimdi Haber Sitemizi Savcılığa şikayet eden Cezaevi İkinci müdürü Hakan Çelikbaş’a ve cezaevinin tüm idarecilerine soruyoruz.

 

“Cezaevi içinde ki bu video nasıl çekildi? Mahkum Burak Döner cep telefonu ile gizlice çektirdiğini belirtiyor.. Peki; Bu cep telefonları Cezaevinin koğuşlarına kadar nasıl sokuldu?”

 

“Cep telefonlarını cinler mi içeri soktu? Ülkücü Mahkum Burak Döner, savcılığa gönderdiği ifadesinde, telefonları 70 Bin dolar karşılığında ikinci Müdür Hakan Çelikbaş  vasıtası ile getirdiğini belirtiyor.

 

Paralı veya parasız, cep telefonun cezaevi koğuşuna kadar sokulmasının sorumlusu, suçlusu sizler değil misiniz?”

“Hükümlü Burak Döner, çektirdiği ve Adalet Bakanlığına ulaştırdığı videoda Devlete ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretler edildiğini, şehitlerimizin baş katili Abdullah Öcalan’ın posterlerinin koğuşlara asıldığını belirtiyor.. Tüm bu rezaletlere neden müsaade edip, göz yumdunuz? Korktunuz mu?

“Şimdi ifadelerde belirtilen bu rezaletleri kamuoyuna Haber yaparak aktarmak, suç mu?”

“Sayın Adalet Bakanı ve birim yetkilileri; inceleyin, birileri orada izin verdikleri gafleti ve rezaletlerin üzerini örtmek için partili gibi gözüküyor, sosyal medya hesaplarında sanki devletin değil de Ak Parti’nin memurları imiş gibi görüntüler sergiliyorlar..

 

Bir milliyetçi ve Ülkücü hükümlü bütün tehlikeleri göz önüne alarak çektirdiği video ile bakanlığınızı uyarıyor ama yine bu mahkum cezalandırılıyor..

 

Sayın Adalet bakanı ve ilgili yetkililer; Adalet adına bir kesere daha orada ki yetkililere ifadelerde belirtilen telefonların Cezaevi mahkumuna nasıl getirildiğini sormanızı ve yine Adalet adına sorumlularından hesap sorulmasını bekliyoruz.

 

Sayın Adalet bakanı; ayrıca Van Cezaevi’nde ki bu rezaletleri hiçbir menfaat beklemeden Bakanlığınıza ulaştıran Ülkücü Mahkum Burak Döner, Şırnak Cezaevi’ne gönderilmiş. Yani; can güvenliği ve yasal hakları konusunda sıkıntı yaşayacağı aşikar..

 

Biz mi? Yargı huzurunda hesabımızı veririz. Kimselere hakaret edip, iftiralar atmadık.. Bizim görevimiz edindiğimiz bilgiler ile kamuoyunu aydınlatmak.

YORUM EKLEYİN

X

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen ziyaretçilere aittir.

Toplam 3 yorum yapılmış.

Ercan erbatur
Helal olsun burak kardesim sen gibi insanlar var oldukca pkk sempatizanlari memur veya müdür fark etmez hepsi kopek gibi baş egecekler o gun yakindir devletimiz onalarida 4 duvar arasina yakindir sokacak saygilarimla
1 Gün önce
Vatandaş
Keser döner, sap döner, gün gelir; hesap döner.
1 Ay önce
İsa Taşkan
AGZİNA YÜREĞİNE SAGLİK ADAMİN KRALİ
1 Ay önce

GÜNÜN MANŞETLERİ

FOTO GALERİ

Dineks Led